צ'רלי ביטון: זו מדינה שרודפת מזרחיים

צ'רלי ביטון משוכנע שההחלטה להשאיר את הנשיא לשעבר קצב בכלא, נובעת מהרצון להשפיל את המזרחיים, "לנקמנות של האשכנזים אין גבול".

בני טוקר , כ"ט באדר ב תשע"ו

משה קצב
משה קצב
פלאש 90

לח"כ לשעבר צ'רלי ביטון, ומנהיג הפנתרים השחורים אין שום ספק מהי הסיבה שהנשיא לשעבר משה קצב לא זכה לקיצור השליש בועדת השחרורים.

"למישהו יש ספק, אם הוא לא היה מזרחי היו משחררים אותו, על מה נותנים את השליש על התנהגות טובה וזהו, אין שום תנאי שצריכים להתחרט או להתוודות. הבן אדם היה יכול בעסקת הטיעון להודות בדבר פעוט והכול היה נסלח לו. והלכו והרשיעו אותו, זו שנאה נגד בן אדם, שופט ערבי שונא ישראל שלח אותו לשבע שנים, אין שום הוכחות היה צריך לזכות אותו".

לדבריו כשמשווים נאשמים מזרחיים לאשכנזים, האפליה זועקת לשמים כלשונו, "נניח ששפטו אותו והוא כבר בכלא, אז האם צריך להתאכזר אליו להתעלל בו, צריכים לתת לו להשתחרר, ללכת הביתה לכבוד חג הפסח. לנקמנות של האשכנזים אין גבול. תראה מה עשו לרב פינטו לעומת ראש עיריית ירושלים שויתרו לו על שש שנים, הרב פינטו הודה על משהו שלא שייך לו אלא לאשתו, והוא חולה סרטן ויושב בבית הסוהר. תראה את בנזירי שקיבל שנתיים והתביעה הפכה את זה לארבע שנים. כל מזרחי שמגיע לבית משפט יושב בבית סוהר בלי רחמנות תוך התעללות".

ביטון סבור שהעובדה שמזרחי הגיע לתפקיד של נשיא המדינה, היא הסיבה לרדיפה, "בגלל שהוא היה נשיא המדינה, רוצים לרמוס אותו עד עפר. הוא שבר כלי שיושב בבית הסוהר ארבע שנים, צריכים לתת לו להשתחרר, זו התאכזרות לשם התאכזרות. הרי גם אם הוא היה מודה, היו אומרים שזו הצגה, אז מה רוצים ממנו. ככה זה כשהאשכנזים רוצים להשיג משהו, חבל שאנחנו לא מצליחים להיות עם אחד ומאוחד".