טיול לכל המשפחה - זה אפשרי?

בפסח הזה המשפחה יכולה לטייל ביחד. הכירו את פארק חמת גדר.

איציק הלל , י' בניסן תשע"ו

ספא בחמת גדר
ספא בחמת גדר
צילום: יח"צ

פארק הנופש חמת גדר משתרע על פני 150 דונם, צופה אל נופי הגולן והגלעד, ומציע אטרקציות לכל המשפחה.

בחמת גדר מעל 200 תנינים ממינים שונים מרחבי העולם, מתחם "מיני ספארי" בו נהנות חיות רבות מסביבתן הטבעית, מופע תוכים וחממה טרופית עם עשרות ציפורים נדירות.

המבקרים בחמת גדר נהנים מפארק דיג בו ניתן לשוט בסירות פדלים, לדוג דגים ולהכינם בשטח ו/או ליהנות מ-4 המסעדות הנמצאות בפארק. במתחם ממוקם גם אתר עתיקות.

אתר הרחצה והמעיינות התרמו-מיניראליים של חמת גדר הנם בעלי סגולות רפואיות רבות. מתחם המעיינות כולל ברכות רחבות ומפלי מים, כיסאות ג'קוזי ייחודיים ומיטות נוחות מסביב. לצד הברכות ממוקם ספא הכולל חדרי טיפולים מפנקים וצוות מטפלים מקצועיים המעניק מגוון טיפולים ייחודיים.
מלון ספא וילג' הסמוך כולל 29 סוויטות כפריות בסגנון אירופאי, הטובלות בירק ומוקפות עצי דקל.

מתחם חדש בפארק הנופש חמת גדר מכיל אוהלים מגודר ומאובטח הכולל 100 אוהלים במגוון רמות עם פינות מוצלות לקמפינג, מקלחות, שירותים ומים זורמים.

בפסח יתקיים בחמת גדר פסטיבל ארץ לעולם לא – הסיפור הקלסי של כל הזמנים. ניתן יהיה לפגוש את  פיטר פן וקפטן הוק וטינקר בייל והכל במתחמים מעוצבים ומקסימים. הפעילות תתרחש גם ביום וגם בלילה.

בנוסף, הוקם כפר אוהלים שבו ניתן ללון בלילה. מגוון אוהלים עם מזגן וללא מזגן במחירים שווים לכל נפש. לדוגמה: אוהל ממוזג ל-5 אנשים הכולל גם יומיים של פעילות מהנה בחמת גדר ב- 800 ש"ח בלבד.