עוד מחכה לאחד

דייט ראשון- לפני שאת יוצאת מהבית את שואלת את עצמך באיזה סגנון תבחרי להופיע. שהרי כבר נאמר שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני

ברוריה ברטלר , א' בסיון תשע"ו

שרשרת דומיננטית וג'קט לבן
שרשרת דומיננטית וג'קט לבן
צילום: הדס פרוש פלאש 90

כשפגשתי את מירב שוחחנו על הציפייה להגיע אל האחד, ואיך בפגישה אחת מצליחים לאחד בין כל החלומות, התחביבים, העבודה, הכישורים והרצונות ומחברים אותם למראה אחד. אז איך באמת עושים את זה?

הבגד הוא לבוש לנשמה, לאישיות שלנו, ופעמים רבות הוא מייצג את הגישה שלנו לעולם. הוא מצביע על רצוננו למשוך או לדחות, להיות שייכים או מנוכרים, לבלוט או להסתתר.

הבגד הוא ביטוי חד וברור למידת ההערכה שלנו לעצמנו והוא כרטיס הביקור הלא פורמלי שלנו בכל מקום שבו אנחנו נוכחים, בלי שנזדקק להוציא ולו מילה אחת. הוא מעניק את הרושם הראשוני ונותן לסובבים קמצוץ של הבנה מי אנחנו, עוד בטרם טרחנו להסביר. משום כך חשוב כל כך שהבגדים ישקפו אותנו, שנהיה "תוכו כברו" .

המשימה המאתגרת הזאת יכולה להיות פשוטה ויעילה הרבה יותר אם נזהה את סגנון הלבוש שלנו. אז רגע לפני שאת יוצאת לדייט, חשוב שתדעי לזהות את הסגנון המדויק לך.

היצירתית

כשאת בוחרת את פרטי הלבוש המילה התאמה היא רק המלצה, מכיוון ששילובי הבגדים אצלך הם בגדר אמנות. את תשלבי בדים, צבעים וטקסטורות בערבוביה מעניינת שעדיין תיצור אחידות. צו האופנה הוא ממך והלאה, ובארון הבגדים שלך ישנם כל הסגנונות. בחנויות יד שנייה ווינטג' מרגישה בבית, ומבחינתך להתלבש זו אמנות בפני עצמה.

הדרמטית

בהופעה שלך חייב להיות מן המקוריות, מכיוון שהדגש בתפיסת הלבוש שלך הוא למשוך תשומת לב, וזה ממש לא חייב להיות שלילי. יש לך ייחודיות שאת רוצה להביא לעולם, גם אם זה יתבטא במראה שקט עם שרשרת נוכחת או תסרוקת מעניינת. את מעודכנת באופנה האחרונה, ויש לך בארון כמה פריטים שקנית ברגע של דחף ועדיין ממתינים להתייחסותך. נוחות בבגד לא תמיד רלוונטית, העיקר שהמראה יהיה מעניין.

הקלאסית

את טיפוס שמרני יותר, לא מעוניינת לבלוט ותחושת הסדר והארגון במראה מאוד חשובה לך. בארון שלך נמצא בעיקר בגדים בסגנון מחויט, והצבעים שתבחרי ללבוש לא יצאו מגבול הנורמה. גזרות הבגד יהיו מתונות ואחידות, ואת לא תרוצי לאמץ קו אופנה חדש או פריטים מיותרים. המראה הכללי יהיה מסודר, מטופח ושקט יחסית.

הרומנטית

תחרוֹת, פרחים, נקודות ובדים נופלים הם חברייך הטובים. היסוד הבולט בסגנון זה הוא הקישוטיות, הקווים העגולים והרכות הנשפכת. את מאוד אוהבת את המראה הטבעי הכללי, ושמלות מאריגי קטיפה, שיפון ותחרה יככבו בארון שלך.

מירב הדס פרוש פלאש 90

הספורטיבית

אצלך נוחות היא מילת המפתח, וחולצות טריקו וג'ינס הם פריטי חובה שנשלפים מדי בוקר מהארון. הסגנון הזה נחלק לשניים. ראשונה היא הספורטיבית שבוחרת את המראה הנוח שאומר "הנחתי על עצמי משהו ויצאתי ליום חדש". אך מה שרואים הוא "רישול מאורגן", כלומר ישנה התכתבות בין הבגדים בצבעים ובבחירת הבדים. גם השיער יהיה אסוף או נפול בצורה מאורגנת. השנייה היא הספורטיבית שבוחרת בבגדים אלה לשם הנוחות בלבד, ואז מה שניבט הוא מראה מוזנח יותר.

פורסם בפנימה

לרכישת מנוי