''המוקד זה לא הכסף ולא הכבוד''

198 בוגרים קיבלו אתמול תארים ראשונים ושניים במרכז האקדמי לב. נשיא המרכז ברך את הבוגרים: יש לכם כלים ללכת בכל הכיוונים.

רפאל לוי , ג' בסיון תשע"ו

טקס הענקת תארים במרכז האקדמי לב
טקס הענקת תארים במרכז האקדמי לב
צילום: דוברות

במרכז האקדמי לב נערך אמש (רביעי) טקס הענקת תארים ראשונים ושניים ל-198 בוגרים במסגרת התכניות השונות שבפקולטה להנדסה ומדעי המחשב.

האירוע התקיים בהשתתפות נשיא המרכז פרופ' חיים סוקניק, הרקטור פרופ' קנת הוכברג ודיקאן הפקולטה הנדסה ומדעי המחשב פרופ' שלמה אנגלברג, בוגרים, סגל מינהלי ואקדמי ומשפחות הבוגרים.

כמו כן, נטל חלק בארוע אל"מ ש', בוגר המרכז ורמ"ח מערכות במנהלת חומה במפא"ת במשרד הביטחון הנחשב לאחד מגופי הטכנולוגיה הביטחוניים המתקדמים והחדשניים בעולם.

בתחילת הערב אמר פרופ' חיים סוקניק לבוגרים, "כל אחד מכם יצטרך למצוא את הדרך שלו בהמשך הקריירה - יש בכם אנשי צבא, אנשי עסקים יזמים ומנהלים, ובסופו של דבר הבחירה בידיכם. כולנו תקווה שסיפקנו לכם כלים ראויים כדי שכל הכיוונים האפשריים אכן יהיו פתוחים עבורכם, אך הדבר החשוב הוא לעשות זאת בצורה הטובה ביותר".

ראש בית המדרש במרכז האקדמי לב הרב יוסף צבי רימון בחר לדבר על המשימה שמעבר לעבודה בה יבחרו, "אתם צריכים להיות שליחים של הקב"ה ושליחים של עם ישראל. פה השקעתם בלימודי הקודש וגם באקדמיה ועכשיו אתם יוצאים לחיים.

"זכרו שהמוקד זה לא הכסף ולא הכבוד, המוקד הוא לעזור לעם ישראל לתקן עולם במלכות שדי. יש כאלה שהולכים לצבא ולאזרחות, ואנו מאמינים, מקווים ומצפים שהתורה תהיה מרכז עולמו של כל בוגר שיקבע עיתים לתורה ויתנהג כמו בן תורה".

אל"מ ש' דיבר על הייחודיות של בוגרי המרכז האקדמי לב, "במהלך שירותי אני זוכה להיפגש עם בוגרי המרכז האקדמי לב - שמם הולך לפניהם לא רק כאנשי מקצוע אלא גם כאנשים ערכיים חדורי אמונה, המוכנים להקדיש מזמנם וממרצם לעם ישראל. מסירות נפש זו איננה דבר המובן מאליו.

''מנהלי תעשייה ומפעלים בכל רחבי הארץ איתם אני נפגש אינם חוסכים בדברי שבח על בוגרי המקום. אין לי ספק כי היסוד לכך נעוץ בתפיסת העולם עליה מושתת המרכז הכולל את השילוב החיוני שבין הלימוד בבית המדרש לבין הלימודים האקדמאים".