"ארז ייצר במכבי אוירה של רעב"

שחקני הצהובים, גיא פניני וגל מקל ששיחקו תחת המאמן החדש בנבחרת ישראל מקדמים אותו בברכה ומעריכים שהוא יצעיד את הקבוצה קדימה.

ניצן קידר , ד' בסיון תשע"ו

גל מקל במשחק הקודם בין הקבוצות
גל מקל במשחק הקודם בין הקבוצות
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

מכבי ת"א מינתה אתמול (חמישי) את ארז אדלשטיין כמאמנה הראשי.

עבור אדלשטיין (54), שנחשב לאחד המאמנים הבכירים והמוערכים בארץ, זו תהיה קדנציה ראשונה בצהוב כאשר במקביל יוסיף להחזיק בתפקידו כמאמן נבחרת ישראל.

בסגל הנוכחי של מכבי ישנם מספר שחקנים ששיחקו תחת "הג'ינג'י" במדים הלאומיים, ולאחר ההודעה על צירופו - הם חיוו את דעתם על המהלך עבור האתר הרשמי של המועדון.

"קודם כל, אני רוצה לברך את ארז", אמר הקפטן, גיא פניני. "המינוי הזה מגיע לו, ומבחינתי זה יהיה כבוד גדול לשחק תחתיו גם בקבוצה. חוויתי לא מעט שעות עימו באימונים, במשחקים ובמסעות הנבחרת, ואין לי ספק שהוא יתאים כמו כפפה למועדון. מעבר לזה - ארז הוא "ג'ינג'י" על כל המשתמע מכך, ואני בטוח שהוא האיש הנכון להטריף את הקהל והאוהדים בהיכל".

גם לגל מקל יש הרבה "שעות אדלשטיין" ברזומה, והיום אמר רכז מכבי בתגובה, "בנבחרת ארז הפך אותנו ליחידה לוחמת שהאמינה שהכל אפשרי, וברור לי שזה מה שיקרה גם במכבי. אני בטוח שארז ייצר במכבי אווירה של רעב, תשוקה ומחויבות, כשהמטרה היא להעניק לאוהדים הרבה חוויות טובות וכמובן להביא תארים״.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il