נדב פדן הועלה לדרגת אלוף

פדן שכיהן כמפקד "עוצבת הפלדה" מחליף בתפקידו את ראש אגף התקשוב היוצא האלוף עוזי מוסקוביץ'.

קובי פינקלר , ז' בסיון תשע"ו

האלוף נדב פדן עם הרמטכ"ל איזנקוט ושר הביטחון ליברמן
האלוף נדב פדן עם הרמטכ"ל איזנקוט ושר הביטחון ליברמן
צילום: Hadar Ben Simon/IDF Spokesperson

תת-אלוף נדב פדן הועלה היום (שני) לדרגת אלוף ומונה לראש אגף התקשוב בטקס חגיגי שנערך בלשכת הרמטכ''ל גדי איזנקוט בבסיס הקריה בתל-אביב.

הטקס נערך במעמד שר הביטחון אביגדור ליברמן, הרמטכ''ל איזנקוט וחברי פורום מטכ''ל.

אלוף נדב פדן, שכיהן בתפקידו האחרון כמפקד "עוצבת הפלדה", מחליף בתפקידו את ראש אגף התקשוב היוצא, אלוף עוזי מוסקוביץ'. טקס ההחלפה התקיים היום במחנה "גדעונים".

"תחום התקשוב והסייבר מכיל אתגרים רבים, בעיקר בתקופה הנוכחית. נדב, היום אתה מקבל את הפיקוד על האגף ואני בטוח שתדע להתמודד עם כל אתגר שיעמוד בדרך", אמר שר הביטחון.

איזנקוט אמר כי "לפני כחודשיים וחצי נפרדנו מאלוף עוזי מוסקוביץ', לאחר ששירת בתפקיד למעלה מארבע שנים והוביל את אגף התקשוב להישגים רבים. נדב, קצין עתיר ניסיון, אשר פיקד על שתי אוגדות והביא לידי ביטוי את יכולותיו כמפקד מקצועי, אחראי ומנוסה. אני משוכנע שעם הניסיון והמקצועיות שלך כמפקד שדה שצרך את יכולות התקשוב, תדע לקחת את האגף אל אתגרי העתיד".

ראש אגף התקשוב הנכנס, אלוף נדב פדן, אמר כי הוא מקבל עליו את התפקיד בתחושת אחריות גדולה. "מודע לגודל האתגר, אל מול המהפכה הטכנו-תרבותית והשינויים הארגוניים שמציב בפנינו תר"ש גדעון.

''אני נכון ודרוך לעבודה משותפת שתיקח את האגף הזה למקומות הנכונים. אני מודה על האמון שניתן בי ומתחייב לעשות כל אשר על ידי כדי לעמוד באתגר", הוסיף פדן.