בזמנכם החופשי

לפני שנה נרצח מלאכי רוזנפלד בדרכו הביתה ממשחק כדורסל.

עפרה לקס , ט"ז בסיון תשע"ו

המשפחה מבקשת להמשיך את דרכו. ההורים אליעזר ושרה רוזנפלד
המשפחה מבקשת להמשיך את דרכו. ההורים אליעזר ושרה רוזנפלד
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

לצד עיסוקו הספורטיבי הוא עסק גם בנושא הקיטוב בעם. משפחתו מבקשת להמשיך את דרכו ותקיים ביום חמישי כ"ד בסיוון אירוע כדורסל וסטריטבול בספורטק בתל אביב (ניתן להירשם באתר). במקום יהיה גם אוהל הידברות ענקי, זמרים ואנשי רוח. המשפחה מזמינה את הציבור הרחב לבוא להשתתף ולחבק, בין שש בערב לחצות.

*****

פסטיבל הכדורים הפורחים מגיע שוב לישראל ויתקיים בח'‑ט' בתמוז בגן הלאומי עין חרוד, ובט"ו-ט"ז בחודש בפארק אשכול בנגב. עם חשכה יתקיים מופע קרקס מודרני עם להטוטנים, אקרובטיקה ואלמנטים של אור, ששיאו יהיה בהדלקת אש בצבעים שונים בכדורים. באתרים יתקיימו מגוון פעילויות לכל המשפחה לצד לינת שטח.

*****

השנה מציינים 500 שנה לגטו היהודי הראשון שהיה בוונציה. הגטו הוא אחד מרבעי היהודים העתיקים בעולם. בצאתם מהגטו נדרשו היהודים לשאת טלאי צהוב שהומר אחר כך בכובע אחיד. בימים אלה מוצגת בגלריית שרה ל. סינגר תערוכה מפרי ידיה של האמנית בנושא הגטו. העבודות משלבות אמנות, היסטוריה ואדריכלות בעיר שבנויה על המים. רח' יפו 155 ירושלים.

*****

אם אתם בקטע של לצחוק ובמקביל לתת צ'אנס ליוצרים בתחילת דרכם, אתם מוזמנים להגיע במוצאי שבת הקרובה ל'גולה' בפתח תקווה. שם יתקיים ערב 'קומדיסאטן', שהוא כולו במה לסטנדאפיסטים מתחילים. צאו לפרגן ולגלות את כוכבי הבמה הבאים.

*****

באינסטינקט ראשוני כולם עשויים לחשוב שעיתונות סותרת את ערכי היהדות. העיתונאי אריאל כהנא ניתח 50 ערכים בנושא ובחן את דעת חכמים בסוגיות שמתפרשות אצלנו לפעמים כלשון הרע או כדברים שהשתיקה יפה להם. 'מיקרופון, מקלדת והמקורות – 50 ערכים על עיתונאות ויהדות', הוצאה עצמית. לפרטים: gmail.com@Arik3000.

ofralax@gmail.com