זהבי נפרד מאוהדי מכבי: מבטיח לחזור

קשר הצהובים מת"א ומי שהוביל אותם לשלוש אליפויות רצופות עובר לסין ומודה לאוהדים. "מהרגע הראשון שהגעתי קיבלתם אותי בחום ואהבה"

נרי וייס , כ"ג בסיון תשע"ו

זהבי עם טל בן חיים. נפרד מישראל
זהבי עם טל בן חיים. נפרד מישראל
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

אחרי ששבר את שיא הכיבושים בליגת העל הישראלית, שיא שהחזיק מעמד 61 שנים, ערן זהבי עוזב את ישראל וישחק בשנתיים וחצי הקרובות בסין.

מסע ארוך עבר על זהבי בדרך לחתימה בסין. גם ההצעה הכספית הגבוהה של הקבוצה הסינית לא עשתה לו חיים קלים ובחירה קלה במעבר לליגה הסינית. יתירה מכך, זהבי מבחינתו הסכים לוותר על ההצעה הכספית הגבוהה בכדי להישאר במדים הצהובים, עד כדי כך אהב את הקבוצה במדיה שיחק בשנים האחרונות ואת אוהדי הקבוצה התל אביבית.

בחשבון האינסטגרם שלו כתב כוכב הצהובים לשעבר, "הדבר הראשון שאני רוצה לעשות זה להודות למועדון על 3 וחצי שנים מדהימות והיפות בקריירה שלי".

זהבי שנפרד מהצהובים למרות מחאת אוהדים שערכו אלה רק בשבוע שעבר בכדי שיישאר בקבוצה, הפנה מסר ישיר לאוהדים הרבים כשכתב "אני רוצה להגיד תודה לקהל של מכבי ת״א שמהרגע הראשון קיבל אותי באהבה וחום שרק הלך והתגבר כל הזמן, אני אוהב אותכם ומבטיח שעוד אחזור יום אחד. תמיד תישארו אצלי בלב, לא משנה מה יקרה. אל תתנו לתקשורת לייצר דברים שאין".

זהבי ידע להודות גם לבעלי הקבוצה התל אביבית, גולדהאר "על ההזדמנות שנתן לי להתפתח ביחד עם המועדון ועזר לי להגשים את כל החלומות שלי בכדורגל הישראלי". מעל כולם ציין זהבי בחשבון האינסטגרם שלו את המנהל המקצועי של התל אביבים, ג'ורדי קרויף.

"יש בן אדם אחד מיוחד שתמיד היה בגב שלי ותמיד עזר לי מהשנייה הראשונה ועד האחרונה נלחם בשביל שאשאר לצידו וקוראים לו ג׳ורדי קרויף, תמיד תהיה משהו מיוחד בשבילי".

בסיום כתב זהבי, "אני אולי עוזב אבל אנחנו לא נפרדים אתם חלק ממני ואני חלק ממכם לעד. אוהב אותכם ובטוח שמכבי ת״א יישאר מועדון חזק ומצליח".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il