10 רעיונות לקיץ נעים וכיף

הקיץ והחופש הגיעו ואיתם חיפוש התעסוקה לילדים. סרטון קצר נותן עשרה טיפים לפעילויות ולדברים שימושיים בקיץ. צפו.

רפאל לוי , ו' בתמוז תשע"ו

10 רעיונות לקיץ נעים וכיף. ארטיק אבטיח
10 רעיונות לקיץ נעים וכיף. ארטיק אבטיח
צילום מסך יוטיוב

אפשר להינות מהקיץ, אפילו אם יש לכם ילדים. סרטון שרץ ברשת מציע עשרה רעיונות מקוריים שינעימו לכם ולילדים את חופשת הקיץ.

1. אחד הדברים שהכי מרעננים לילדים את הקיץ הם השלוקים\פופאייס -או איך שתקראו לשקיות המכילות מיץ קפוא. רוב האנשים רגילים להניח אותן במקפיא בשכיבה, אך אז פתיחתן קשה. בסרטון מציעים לתלות את השקיות עם אטבי כביסה ובכך לשפר את החוויה.

2. הקיץ הוא גם העונה של קלחי התירס. ההצעה היא להעמיד את הקלח באמצע תבנית עגולה עם חור במרכזה - וכך לחתוך את הגרעינים מהקלח בקלות ובלי שייתפזרו.

3. הכינו גביעי גלידה לפי טעמכם. גלידה בגביע זה נהדר, אבל אם לא יהיה טוב יותר אם תוכלו לבחור את הטעם של הגביע? בוחרים מתכון אהוב לעוגיות, מרדדים את הבצק ויוצרים עיגולים בעזרת כוס. את שאריות הבצק שבין העיגולים שחתכנו - מניחים על גב תבנית קאפקייק ועל גביהם מניחים את העיגולים שחתכנו ומכניסים לתנור. כך יוצרים גביעי גלידה בכל טעם שתרצו.

4. ההצעה הבאה מתאימה פחות לישראלים, שכן בריכה פרטית היא דבר נדיר במחוזותינו. מי שרוצה לחהנות משתיה קרה בבריכה - צריך רק קופסת פלסטיק בגודל המתאים, מצוף וקרח. חותכים מצוף בגודל ארבע הדפנות של קופסת הפלסטיק, משחילים חוט דרך המצוף, קושרים מסביב לקופסה, מוסיפים את הקרח והשתייה ונהנים.

5. ארטיק אבטיח. יש הרבה דרכים להגיש אבטיח - הנה עוד אחת. חותכים אבטיח לחצי וקולפים ממנו את הקליפה בעזרת סכין. חותכים אותו על קרש חיתוך לאורך ולרוחב, מניחים עליו קערה בגודל המתאים, הופכים את האבטיח לתוך הקערה ונועצים מקלות ארטיק לתוך פלחי האבטיח.

רוצים ללמוד את שאר הרעיונות? צפו בסרטון.