הבנייה הערבית משתוללת- והמדינה מפחדת

משה זר מקווה שהמנהיגים יתעשתו ועמונה לא תפונה, "בכל מדינה אחרת בעולם היו נותנים פיצוי כספי וזורקים את התובע לכל הרוחות".

בני טוקר , ד' באב תשע"ו

משה זר
משה זר
צילום: פלאש 90

גואל הקרקעות משה זר מתייחס בשיחה עם ערוץ 7 להרס המסתמן של היישוב עמונה והעברתו לקרקעות סמוכות.

"מי יכול לגעת בעמונה? מי יכול לפרק שם אבן אחת? מי שיוכיח בעלות שיתנו לו פיצויים שהשמאי יקבע ויעיפו אותו משם. הוא לא הגיע לשם עשרות שנים, מה הוא נזכר עכשיו?", שואל זר.

ההנהגה בישראל לוקה בפחדנות, טוען זר ומסביר "זה עם שמתפאר בצבא האדיר ביותר בעולם, פרסי נובל רבים, סייבר ועוד. אין דבר שעומד בפנינו אבל מה שחסר לנו ואני אומר זה בלב כואב ודמעה בעיניים זה כוחות נפשיים, אין לנו כוחות נפשיים וזה לא משנה אם אתה מהשמאל או הימין, דתי או לא דתי.

''באיזו מדינה בעולם היו נוהגים כך? לא היו מעיזים להזיז בלוק אחד, מקסימום היו נותנים פיצוי לאותו אדם. לך לנגב או לגליל, סע בנחל עירון ותראה ליד הכביש את כל בתי הענק של הערבים, כל בית בשטח של שלושה דונמים שנבנה ללא כל רישיון ובלי היתר. האם מישהו מעז לגעת בהם?".

זר קורא למנהיגים להתעשת ולמנוע פינוי עמונה, "האם השתגענו לגמרי? האם אין למנהיגים שלנו, לראש הממשלה ולשר הבטחון ולשרים כוחות נפש לעמוד מול כל עמותות השמאל והפלסטינים. לאן נעלמה החוכמה היהודית?".