שמח בשביל כל עם ישראל

"אני גאה במדינה שלנו, שמח בשביל כל עם ישראל. אני מתקשה עד לעכל את גודל ההישג", אמר הג'ודאי אורי ששון לאחר הזכייה במדליית הארד

אורלי הררי , ט' באב תשע"ו

שמח בשביל כל עם ישראל
שמח בשביל כל עם ישראל
Reuters

"תחושה של התפרצות הר געש", סיפר לערוץ 10 הג'ודאי אורי ששון לאחר הזכייה במדליית ארד, "הכל קרה בזמן הנכון אני נרגש אני מרגיש שהגשמתי חלום ילדות בזכות אנשים שעמדו שם לצידי. כל כך שמח שהצלחתי להביא את עצמי למצב של לוחם. אני מצליח כל פעם לשבור מחסומים וגבולות ואין מאושר ממני".

"אני גאה במדינה שלנו, שמח בשביל כל עם ישראל. אני מתקשה עד לעכל את גודל ההישג", אמר ששון "עשיתי דבר גדול, המשכתי את הדרך של אורן סמדג'ה, אריק זאבי, וגם ירדן ג'רבי שגם עשתה דבר מדהים. אני רוצה להקדיש את המדליה הזאת לכל עם ישראל שעודד ותמך וגם כשהפסדתי הוא ידע לשלוח הודעות".

"היום ניצחתי את כל הפחדים, את כל הספקות מאז ומתמיד, הפכתי להיות לוחם.", אמר לאחר הזכיה אתמול, "אני חושב שעשינו את ההכנה הכי טובה שיכולה להיות ביחד עם אורן ושאר הצוות, ארבע שנים עובדים בשביל היום הזה, והכל התכוונן בשביל היום הזה.

"גם במצבים הכי קשים אנחנו צריכים להרים את הראש ולהמשיך הלאה", אמר ששון, "גם בקרב האחרון שלנו באליפות אירופה הוא הגיע עד לשנייה האחרונה, אבל הפעם זה היה אפילו עוד יותר צמוד. מסתבר שזה בהישג יד, אפשר לעשות את זה".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il