ח"כ זוהר: אם עברתי עבירה אשלם הקנס

ח"כ זוהר, שעל פי הפרסומים דיבר בסלולרי בשעת נהיגה, טוען כי למיטב זכרונו ענה לשיחה ברמזור אדום, ומבהיר שאם יתברר אחרת ישלם קנס.

חזקי ברוך , י"ב באב תשע"ו

אשלם. זוהר
אשלם. זוהר
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

ח"כ מיקי זוהר התייחס בדף הפייסבוק שלו לפרסומים הבוקר (שלישי) בתקשורת לפיהם דיבר בטלפון הסלולרי שלו בזמן נהיגה.

"קיבלתי פניה מכתבת ynet שטענה כי יש בידיה תיעוד לכך שדיברתי בסלולרי בזמן נהיגה בסמוך לצומת פלוגות. אמרתי כי אם כך הם פני הדברים, הרי שמדובר בשגיאה ואני מצר על כך", ציין ח"כ זוהר אך הדגיש, "למיטב זכרוני עניתי לשיחת הטלפון בעת המתנה ברמזור אדום".

לדבריו, "לאור הנסיבות, מצאתי לנכון לפנות למשטרה ולדווח על האירוע על מנת לשאת בעונש כמו כל אזרח במדינה. להפתעתי הרבה, בבירור קצר הסתבר לי שייתכן שכלל לא עברתי עבירה, שכן מותר לשוחח בסלולר בזמן שהרכב לא בנסיעה".

"מאחר שלמיטב זיכרוני השיחה התקיימה בזמן ההמתנה ברמזור, פניתי ל ynet לאפשר לי לצפות בסרטונים כדי לאשש את העובדות וכדי שאדע בבירור האם ביצעתי עבירת תנועה או לא. לצערי הרב ynet סירבו למסור לי את הסרטונים", הוסיף זוהר.

זוהר מדגיש כי אם יתברר שטעה ודיבר בשעת נסיעה הוא ישלם את הקנס במלואו, "מכל מקום אני מזמין את האזרחים שצילמו אותי וטרחו לשלוח את התמונות לעיתונות, לשתף אותי במידע שבידיהם ואם אכן ביצעתי עבירה כמובן שאשלם את הקנס באופן מיידי".