ירדן ג'רבי בתרומה מרגשת לילדים חולים

הג'ודוקא הישראלית מוכרת ב-ebay את תגית השם מהאולימפיאדה. הכסף שתקבל ייתרם למחלקת אונקולוגיה-ילדים בבית החולים איכילוב.

עדו בן פורת , י"ט באב תשע"ו

ירדן ג'רבי מצביעה על דגל ישראל, רגע אחרי הזכייה
ירדן ג'רבי מצביעה על דגל ישראל, רגע אחרי הזכייה
צילום: רויטרס

הג'ודוקא הישראלית ירדן ג'רבי, זוכת מדליית הארד באולימפיאדת ריו 2016, מוכרת ב-ebay את תגית השם שלה מהאולימפיאדה שזה עתה הסתיימה, ואת הכסף שתקבל היא תתרום למחלקת אונקולוגיה-ילדים בבית החולים איכילוב.

"לפני 3 שנים זכיתי בתואר אלופת העולם והחלטתי להחזיר לקהילה ולחברה", הזכירה ג'רבי בעמוד הפייסבוק שלה, וסיפרה כי מכרה אז את תגית השם שלה מאליפות העולם ואת הכסף שקיבלה בסך 15 אלף ש''ח תרמה למחלקת ילדים חולי הסרטן באיכילוב.

"אז זה הצליח, והחלטתי לעשות את זה שוב", הסבירה. ''אני מעלה למכירה פומבית את תגית השם שלי מאולימפיאדת ריו 2016 עם חתימה שלי על התגית (המכירה תסתיים ב29.8). אם הזוכה יהיה ישראלי (המכירה היא בינלאומית) אשמח להעניק לו אותה בעצמי''.

המכירה ב-ebay
צילום מסך

לדבריה כל הכסף יתרם לאותה מחלקה בבית החולים איכילוב, ''איני יודעת כמה אצליח לגייס, אבל כל סכום יעזור, ולו במעט. אני נלחמת על מזרן הג׳ודו אבל בביקור במחלקת הילדים ביחד עם פרופסור ביקלס פגשתי גיבורים אמיתיים, שנלחמים כל יום- ילדים שנלחמים ומנסים לשמור על שמחת חיים''.

ג'רבי הסבירה מדוע החליטה לסייע בגיוס תרומות למחלקה. ''לאחרונה נודע לי שלירן אור, ילדה מקסימה ואהובה אשר שמרתי איתה על קשר נפטרה. הידיעה הקשה על לירן היכתה בי והעציבה אותי מאוד, ובאותה מידה חיזקה את ההחלטה שלי להמשיך ולגייס כפסים למחלקה''.

''אנא מכם", היא ביקשה מהגולשים, ''שתפו, הפיצו, ספרו לחברים, שתפו את הלינק למכירה והכי חשוב- תהיו בריאים''.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il