אבטחה חסרת תקדים סביב בית"ר בצרפת

לקראת משחקם הערב של הירושלמים מול סנט אטיין במסגרת גומלין פלייאוף הליגה האירופית, מלווים כוחות שיטור רבים ומסוק את הקבוצה

נרי וייס , כ"א באב תשע"ו

יצליחו במשימתם הערב? שחקני בית"ר
יצליחו במשימתם הערב? שחקני בית"ר
דף הפייסבוק של הקבוצה (משה אשכנזי)

אחרי שהפסידו במשחק הראשון בשבוע שעבר באצטדיונם הביתי- טדי, בתוצאה 2:1, ינסו הערב (חמישי) שחקני בית"ר ירושלים להפוך את התוצאה ולהעפיל לראשונה בתולדות הקבוצה אל שלב הבתים של הליגה האירופית.

אם יצליחו השחקנים הירושלמים לעשות זאת, ייחשב הדבר להישג אדיר וסנסציוני כשהקבוצה הצרפתית נחשבת לפייבוריטית רצינית.

לקראת המשחק שישודר בערוץ 20 בשעה 22:05, אמר רן בן שמעון מאמן הקבוצה, כי הוא יודע מה צריך לעשות בכדי להפוך את הפיגור מהמשחק בטדי לניצחון- אבל לדבריו, "אנחנו צריכים לחשוב טוב איך לעשות את זה ובאיזו דרך לעשות את זה. אין ספק שיהיה משחק טוב, כי לנו תוצאה מאופסת לא טובה".

בן שמעון אמר כי תצוגת העידוד והדחיפה של האוהדים הירושלמים שהייתה בטדי בשבוע שעבר תחסר לקבוצה, אך הוא מקווה כי מעט האוהדים שיגיעו יצליחו ליהנות מכדורגל זאת מאחר שהירושלמים מגיעים עם פחות לחץ והרבה מאוד רצון.

"אין לי ספק שהיו באים יותר אוהדים אם היינו עושים תוצאה טובה יותר. אנחנו יודעים שלאוהדי סנט אטיין יהיה יתרון ביציעים. אין לי ספק שהתוצאה במשחק הראשון קצת הורידה את הרוח של האוהדים", הוסיף בן שמעון.

שחקני הקבוצה מנסים להתרכז אך ורק במשחק הערב, אך האבטחה חסרת התקדים סביב הקבוצה מעסיקה אותם לא מעט. כל יציאה של הקבוצה אל מחוץ למלון בו הם שוהים מלווה על ידי כוחות שיטור וצבא רבים כשגם מסוק חג מעל אוטובוס הקבוצה.

לאחר פיגועי הטרור הרצחניים במדינה, שלטונות צרפת לא לוקחים סיכון, בטח כשזה קשור לקבוצה מישראל כשגם במשחק עצמו צפויה להיות אבטחה כבדה סביב אצטדיון סטאד ז'ופרואה גישאר בסנט אטיין.

בתוך כך, בצל החלטת ההתאחדות לכדורגל לאסור על טביב להחזיק בבעלות הקבוצה, הבעלים הירושלמי שהודיע כי ימשיך לעסוק בחיזוק הקבוצה הגיש לאחרונה הצעה לסוכניו של השחקן עומר אצילי, כוכב הירושלמים העומדת על סך של מיליון ושש מאות אלף יורו.

כזכור, אצילי וטביב ניהלו לאחרונה בוררות בעניין חוזהו של השחקן, ולאחר שזכה השחקן בבוררות ומחירו נקבע על 750 אלף יורו, החליט טביב לנסות ולעשות הכל בכדי להשאיר את אצילי בקבוצה. בינתיים אצילי ינסה לפחות לעזור לקבוצה במשימתה הערב ולהעפיל לשלב הבתים של הליגה האירופית.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il