רשמית: הכוכב של בית"ר חתם בספרד

עומר אצילי שכיכב במדי בית"ר ירושלים עובר לליגת הכדורגל הטובה באירופה. אצילי חתם ל-4 עונות במדי גראנדה. טביב יערער?

נרי וייס , כ"ה באב תשע"ו

אצילי. עוזב את הבירה
אצילי. עוזב את הבירה
צילום: פלאש 90

סופי? תלוי את מי שואלים. עומר אצילי, שחקנה של בית"ר ירושלים לאחרונה, חתם היום (שני) באופן רשמי לארבע שנים בקבוצת גרנאדה הספרדית, מהליגה הראשונה בספרד.

אחרי תהליך הבוררות שניהל מול המועדון בו כיכב במשך השנתיים האחרונות, מועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים, כשהדברים התנהלו בעיקר מול הבעלים אלי טביב, ואחרי שהקבוצה הודחה מאירופה על ידי סנט אטיין הצרפתית, מיהר אצילי לצאת מחוזהו כשהספרדים ישלמו לירושלמים 750 אלף יורו, תג המחיר אותו קבע הבורר בדיון בין אצילי לטביב הבעלים הירושלמי.

מיד לאחר המשחק בצרפת מול סנט אטיין בפלייאוף הליגה האירופית, המריא קשר בית"ר ירושלים לשעבר לספרד, כשחבריו לקבוצה סיפרו כי מראש רק לליגה הספרדית כיוון אצילי ואם לא זה, כנראה שאצילי היה נשאר בבירה.

אחרי שהתרשם בשורות הקבוצה הספרדית בימים האחרונים ועבר בדיקות רפואיות חתם היום אצילי על החוזה בקבוצתו של פאקו חמס, שהובסה אמש בליגה הראשונה בתוצאה 5:1.

אצילי לא השחקן הישראלי הראשון שמשחק בגראנדה כשעוד קודם לו היה זה גיא אסולין, שמשחק כיום בהפועל תל אביב.

אצילי מגיע לגרנאדה בתיזמון שלא יכול היה להיות טוב יותר מבחינתו כשזו נמצאת בנקודת שפל אך עם ציפיות גבוהות ומאמן צעיר ומוכשר בדמותו של פאקו חמס, צריכה זו לעשות העונה את קפיצת המדרגה שלה כשאת העונה שעברה סיימה במקום ה-16 בלה ליגה הספרדית.

האם אצילי יצליח לכבוש גם את הליגה הספרדית הראשונה כמו את זו הישראלית? האם נראה עוד שחקן ישראלי מוביל בכדורגל האירופי?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il