גבעת משואה - לא רק בירושלים!

170 משפחות, מוסדות חינוך איכותיים וצעירים שמתגייסים לסיירות. הכירו את גבעת משואה בסוסיא

תוכן שיווקי , ד' באלול תשע"ו

הבנייה בעיצומה. גבעת משואה
הבנייה בעיצומה. גבעת משואה
צילום: יח"צ

יישובי הר חברון עולים לאחרונה בהקשרים לא תמיד חיוביים אך תושבי המקום מדווחים על מציאות יומיומית שונה לחלוטין מזו המוצגת בתקשורת. החלטנו לתת במה לכל היופי הזה.

האמת? הוקסמנו!

יצאנו לבקר בסוסיא. יישוב מרכזי בהר חברון; 160 משפחות שהופכות להיות קהילה דתית חמה ומגוונת. 160 אמרנו? זה המספר שהתרגלו אליו בשנה האחרונה, אבל במהלך הקיץ הגיעו ליישוב משפחות חדשות והפכו אותו כבר ליישוב עם 170 משפחות.

המשפחות שבאות לקבוע את ביתן בסוסיא מגיעות ממגוון מקומות והן מתכננות לקבוע את חייהן פה בהר חברון. לפרנסתם עתידים התושבים החדשים כמו גם הוותיקים לעסוק בחינוך וחקלאות, הייטק, תעשייה, יזמות, עסקים קטנים, ובמקצועות נוספים שיש לגיאוגרפיה סביב סוסיא להציע: באר שבע, קרית גת, ערד, ירושלים, גוש עציון ועוד.

את המשפחות הללו ילוו חברי ועדת אקלום ועוזריהם כדי לייצר עבורם את האקלים הטוב ביותר לקליטה. מעבר לקבלת פנים חמה, לכל משפחה מוצמדת משפחה מלווה שמזמינה, דואגת, מתעניינת ויוצרת קרקע נוחה להתחלת החיים במקום חדש.

היישוב סוסיא מתהדר בכך שיש לו מוסדות חינוך איכותיים מלידה ועד הצבא או השירות הלאומי. מעונות, גני ילדים, בית ספר אזורי, חטיבת ביניים וישיבה תיכונית - כל אלו מהווים שם קוד לאיכות בחינוך ומצוינות.

כמות המתגייסים ליחידות מובחרות היא מרשימה. בשייטת, במטכ"ל, בגדס"ר וביחידות שונות תוכלו למצוא את בוגרי סוסיא - הרבה מעבר לחלקם היחסי בחברה.

אפשרויות התעסוקה, הקהילה המחבקת והחינוך יוצא הדופן יחד עם השכונה החדשה - גבעת משואה, הנבנית בימים אלו במרכז היישוב, הופכים את סוסיא למוקד משיכה למשפחות צעירות.

בקרוב תערוך חברת הר כביר, הבונה את פרויקט גבעת משואה בסוסיא, טיול ג'יפים למשפחות החדשות בסוסיא. זו הזדמנות נהדרת להיפגש עם המשפחות ועם הפרויקט.

חושבים שאתם מתאימים? לחצו כאן