הנבחרת הצעירה הביסה את ליכטנשטיין

200 צופים באצטדיון המושבה שבפ"ת ראו כיצד מביסה הנבחרת הצעירה של ישראל בכדורגל את מקבילתה מליכטנשטיין בתוצאה 4:0. יש סיכוי ליורו

נרי וייס , ג' באלול תשע"ו

בדרך ליורו? הנבחרת הצעירה של ישראל בכדורגל עשתה הערב (שלישי) צעד נוסף בדרך להשתתפות בטורניר היורו 2017 של הנבחרות הצעירות.

החבורה הצעירה של מרקו בלבול במשחקו השני על הקווים, חזרה אחרי תוצאת התיקו המכובדת מאוד בסוף השבוע מול נבחרת פורטוגל, למשחק קל במיוחד מול יריבה חלשה מאוד בדמותה של נבחרת ליכטנשטיין.

החבורה הישראלית לא התקשתה מול האורחים החלשים כשכבר בדקה ה-35 עלו אלה ליתרון משער של אליאל פרץ. 8 דקות לאחר מכן התכבד שחקנה הטוב ביותר של הנבחרת הצעירה, מיכאל אוחנה הצעיר והמבטיח, שחקנה של מ.ס אשדוד, לכבוש את השער השני לזכות הנבחרת הישראלית.

אוחנה לא עצר, ובמחצית השניה המשיך לעשות כל מה שהוא רוצה על כר הדשא. אחרי שבדקה ה-61 כבש מוטי ברשצקי בהופעת הבכורה שלו בנבחרת, 3 דקות לאחר שנכנס כמחליף, ליהטט אוחנה וכבש את שערו השני במשחק והרביעי עבור הנבחרת הצעירה של ישראל.

אוחנה, ששמו נקשר ללא מעט קבוצות גדולות בישראל ובאירופה, היה הכוכב של הנבחרת גם הערב כשזו נמצאת במיקום טוב לקראת העפלה אפשרית אל פלייאוף היורו.

אחרי התיקו מול נבחרת פורטוגל החזקה, אחת מהנבחרות הטובות בעולם בגילאים הללו, הישראלים מתקבעים במקום השני בטבלת הבית, לאחר הפורטוגלים, ועם מאזן שערים מצויין.

עבור הנבחרת אמנם מדובר בניצחון ושלוש נקודות לכל דבר ועניין, אך הניצחון הזה לא עוזר בטבלת הסגניות, שכן על פי החוקה, הנקודות מול המדורגת שישית בכל בית לא נחשבות בשל חולשתה הצפויה. משמעות הדבר היא כי הנבחרת הצעירה של ישראל ככל הנראה לא תעפיל אוטומטית לטורניר היורו היוקרתי, מאחר שהיא אינה מחזיקה במאזן טוב משל האחרות שמדורגות במקום השני בטבלת הבית המקדים שלהן, על אף הפרש השערים שצמח הערב.

לישראל נותרו עוד שני משחקי בית מול יוון ואלבניה.כעת המטרה של הישראלים היא לסיים כאחת מארבע הסגניות הטובות ביותר כדי להשתחל לפלייאוף ההעפלה ליורו.

הנבחרת הצעירה של ישראל הביסה הערב (שלישי) 0:4 את ליכטנשטיין לעיני 200 צופים באצטדיון המושבה. אחרי התיקו המחמיא מאוד בפורטוגל, הנבחרת של בלבול קיבלה יריבה הרבה יותר נוחה ושיפרה על חשבונה את מאזן השערים כדי להתבסס במקום השני בבית אחרי הפורטוגלים. מיכאל אוחנה כיכב הערב עם צמד יפה (43 ו-63), אחד במהלך אישי נאה והשני אחרי מסירת עקב של חברו למ.ס אשדוד אור אינברום. מוטי ברשצקי כבש שער בכורה בנבחרת שלוש דקות אחרי שנכנס כמחליף (61) ואליאל פרץ פתח את הסכר בדקה ה-35.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il