משפחת מנגיסטו בגבול עזה: "הכאב גדול"

במלאת שנתיים להחזקתו של האזרח הישראלי אברה מנגיסטו בידי חמאס, צעדה משפחתו לנקודה בה נראה לאחרונה. "לא נפסיק להילחם עד שישוחרר".

עדו בן פורת , ד' באלול תשע"ו

משפחת מנגיסטו סמוך לעזה
משפחת מנגיסטו סמוך לעזה
צילום: מטה המאבק למען שיחרור אברה מנגיסטו

במלאת שנתיים להחזקתו של האזרחי הישראלי אברה מנגיסטו בשבי חמאס בעזה, צעדה הבוקר (רביעי) משפחת מנגיסטו אל הנקודה בה חצה אברה את גדר המערכת ונראה לאחרונה.

במהלך האירוע, יצאה המשפחה בקריאה לכל עם ישראל להצטרף למאבק למען שחרורו של אברה מנגיסטו, ולהגיע לעצרת שתתקיים ביום ראשון הקרוב מול בית ראש הממשלה בירושלים.

אגרנש מנגיסטו, אמו של אברה אמרה היום, "שנתיים שהבן שלי מוחזק בעזה והכאב גדול מאוד בכל יום שעובר. אנחנו מתגעגעים אליו ומתפללים לאלוקים בכל יום שיחזיר אותו אלינו הביתה, לפני שיהיה מאוחר מידי".

אילן מנגיסטו, אחיו של אברה הבהיר "לא נשתוק עוד ולא ניתן לאף אחד לשכוח שישנו אזרח ישראל, יהודי, חולה, שמוחזק בשבי חמאס בניגוד לכל היגיון הומניטרי. היום אנחנו נמצאים וצועדים כאן לבד, אבל אנחנו מקווים שביום ראשון מול בית ראש הממשלה יעמוד איתנו כל עם ישראל.

"שנתיים שלמות כבר עברו מאז שנעלם אברה, במהלכן לא נעשתה כל התקדמות למען שחרורו – זוהי העת לחדול את הדיבורים ולפנות למעשים", הוסיף האח.