מי מטייח את מצבה של קלינטון?

המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב חטפה במהלך הראיון לחדשות 2 מתקפת שיעולים ונאלצה לצאת מהחדר לכמה רגעים.

ערוץ 7 , י' באלול תשע"ו

הילארי קלינטון
הילארי קלינטון
צילום: רויטרס

בשבוע שעבר העניקה המועמדת לנשיאות הילארי קלינטון ראיון בלעדי לחדשות 2.

אתר "וואלה ברנז'ה" מדווח כי רק מתוך שיחה שנערכת אתמול במקרה נודע כי בין שיחות על ישראל, טראמפ ודאע"ש, מסתבר שקלינטון חטפה מתקפת שיעולים ונאלצה לצאת מהחדר לכמה רגעים.

המראיינת של קלינטון, מגישת החדשות יונית לוי, סיפרה אתמול "פגשנו את הילרי יומיים אחרי מתקפת השיעולים בקליבלנד. איך שהיא מתיישבת בכיסא אנחנו שואלים אותה מה שלומה, והיא השיבה 'יש לי אלרגיה עונתית ואני צריכה לצלוח את המשוכה הזאת... הנסיעות בין כל כך הרבה אזורים שבהם משהו תמיד פורח – מעצימות את זה'".

לוי ממשיכה ומספרת כי "היא מדברת על אלרגיות, זה עוד לפני האבחנה של הדלקת ריאות. כלומר, הילרי קלינטון כן קצת צרודה בראיון, בסיומו היא יוצאת לכמה דקות החוצה קצת משתעלת, חוזרת פנימה נראית כאילו שום דבר לא קרה. נשארת איתנו דקות ארוכות של סמול טוק, צילומים עם הצוות, מחייכת...ובאמת לא נראית כמישהי שמשהו חמור עובר עליה".

לא ברור האם בצוותה של קלינטון דרשו לצנזר את הנושאים הרפואיים מהראיון או שבצוות של חדשות 2 פשוט לא ייחסו לכך חשיבות עיתונאית.

מחדשות 2 נמסר בתגובה, "כמו שיונית סיפרה: בסיום הריאיון הילרי יוצאת לרגע החוצה ומשתעלת קצת. לאחר זמן קצר חוזרת מחויכת להיפרד ונשארת כמה דקות לצילומים. לא הייתה שום התנייה מלציין את זה.

''הילארי אמרה ליונית בתחילת הריאיון שהיא סובלת מאלרגיות ולכן משתעלת לאחרונה (קטע ששידרנו ביומיים האחרונים). לאחר האירוע ביום ראשון חשבנו שיש עניין לספר את האנקדוטה הזאת ולכן יונית עשתה זאת אתמול ב'שש עם'", נמסר.