נפצע בלבנון ואף פעם לא הפסיק לרוץ

אמו של המדליסט דורון שזירי לא תופתע אם בנה יזכה היום במדליה נוספת. "הוכיח לכולם שאם נופלים צריכים לקום. הוא מביא לנו אושר".

בני טוקר , י"א באלול תשע"ו

דורון שזירי
דורון שזירי
צילום מסך - הערוץ הראשון

לאה שזירי, אמו של הקלע דורון שזירי שזכה שלשום במדליית ארד בקליעה במשחקים הפראלימפיים בריו, מקווה שהוא יזכה היום במדליה נוספת.

"הנכדים עוזרים לנו לעקוב דרך המחשב אחרי התוצאות, כולנו מקווים לעוד מדליה. הוא מביא לנו הרבה אושר", אומרת האם בשיחה עם ערוץ 7.

האם גאה בבנה דורון שכבר זכה בתשע מדליות, וסבורה שבנה שנפצע בלבנון מוכיח מדי יום מהו כוח רצון, "הוא היה בן 19 כשהתגייס לעורב גולני ושירת כצלף, כל החיים שלו כבר מגיל 13 היו קליעה.

"במהלך השהות בלבנון הוא נפצע כשהם פתחו ציר באזור מוצב הבופור, הוא הלך להציל מישהו אחר ונפצע בעצמו, רגלו נקטעה מתחת לברך. הוא עבר שיקום ארוך אבל הצליח לעמוד על הרגליים. דורון הוכיח לכולם שאם נופלים צריכים לקום ולהמשיך, תמיד עם כוח רצון, ושאם רוצים להשיג משיגים כל מה שרוצים.

''גם אם יש חושך הולכים לאור, ככה חינכנו אותם, מעשה אבות סימן לבנים. אנחנו אומנם לא אלופים, עלינו מעיראק ואיראן והתחתנו בגיל צעיר, אבל נתנו לילדים שלנו הרבה והיום אנחנו רואים את התוצאות".

דורון הוכיח הצלחות גם בתחומים נוספים, "הוא זכה להקים משפחה עם שני ילדים, תמר בת 19 שהיא עתודאית ויונתן בן 15 שהוא תלמיד. לצערנו לפני חמש שנים אשתו נפטרה מסרטן אבל דורון מעולם לא הפסיק להסתכל קדימה עם המון אופטימיות.

''יש לו עסק שבונה כיסאות גלגלים לנכים ובמיוחד לספורטאים. הוא היחיד בארץ בתחום. ההצלחה שלו היא ההצלחה שלנו", מסכמה האם בהתרגשות.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il