ח"כ גליק לשופטת: דם ההרוגים על ידייך

ח"כ יהודה גליק בפוסט תוקפני נגד השופטת חגית מאק-קלמנוביץ': "התאכזרת לרחמנים וריחמת על אכזרים".

ערוץ 7 , ח' בתשרי תשע"ז

יהודה גליק
יהודה גליק
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

ח"כ יהודה גליק (ליכוד) פרסם הבוקר (ראשון) בדף הפייסבוק האישי שלו פוסט חריף במיוחד נגד שופטת בית המשפט המחוזי בירושלים, חגית מאק-קלמנוביץ', אשר שימשה עד לאחרונה כסגנית נשיא בית משפט השלום בירושלים.

את הפוסט כתב גליק בעקבות הטענות לפיהן השופטת מאק-קלמנוביץ' היא זו אשר נעתרה לבקשתו של המחבל שביצע את פיגוע הירי הרצחני אתמול לעכב את תחילת מאסרו.

"כבוד השופטת מאק קלמנוביץ', ערב יום כיפור תשע"ז אני לא סולח לך. דם ההרוגים על ידייך", פתח גליק את הפוסט החריף.

גליק החל בתיאור חוויותיו, עת עמד בפני השופטת לדין, "לעולם לא אשכח את אותו יום רביעי 22/10/14 בו אני עומד בפנייך מתחנן על נפשי. מנסה לטעון בכל כוחי שמדובר בעלילה שאין לה התחלה אמצע וסוף. העדפת להאמין למחבלים (זויה בדרנה, חיר שימה) ולמסייעיהם המוסלמים (פכרי, ראוף, טובול) ממשטרת ישראל".

"הגשתי לך בדיקת פוליגרף האשמת אותי שאני פועל שלא לפי כללי סדרי הדין. זעקתי בפנייך האם מעניינת אותך האמת או "סדרי הדין"? לעגת לי. העדפת את המחבלים על פניי והחלטת על הרחקתי מהר הבית כי כהגדרתך 'יש חשש מסוכנות ממני'. קיבלת את הטענה המעוותת והשקרית שלמרות שפעם אחר פעם אני הייתי המותקף בהר הבית ומעולם לא הרמתי אצבע או מילה רעה כלפי איש. העדפת להאמין לאלימים למחבלים למנוולים לשקרנים. הרגשתי שאת מתנקשת בחיי!!", הוסיף.

לדבריו, "בדיוק שבוע לאחר מכן יום רביעי 29/10/14 על בסיס הרוח הגבית שהוא קיבל ממך. ניסה מועתז חג'אזי לירות בי ולרצוח אותי. ניסיון ההתנקשות שלו לא כאב לי כלל. ניסיון ההתנקשות שלך היה כסכין הפולח את הלב. אין צורך לומר שלבסוף הוכח מעל כל ספק שאני זך ונקי כשלג".

בשלב זה עבר גליק להתייחס לדחיית מאסרו של המחבל, "לתחנוניי לא היטית אוזן אבל לתחנוני אותו מחבל שנעצר כל כך הרבה פעמים על אלימות האזנת. התאכזרת לרחמנים וריחמת על אכזרים. ערב יום כיפורים מול ריבונך התוכלי לרחוץ בניקיון כפייך?".

הלווית יוסי קירמה הי"ד