אדלשטיין: "מאכזב להפסיד כך"

מאמן מכבי תל אביב בכדורסל אחרי ההפסד בפתיחת משחקי היורוליג לאולימיפיה מילאנו: "נצטרך למקצע את ההתקפה שתהיה שוטפת יותר"

ניצן קידר , י"א בתשרי תשע"ז

ארז אדלשטיין, במהלך המשחק במילאנו
ארז אדלשטיין, במהלך המשחק במילאנו
צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

ארז אדלשטיין, מאמנה של מכבי ת"א אינו מרוצה מההפסד הערב, 97-99 לאולימיפיה מילאנו במחזור הפתיחה של היורוליג, אבל מאמין שהכל ניתן לתיקון.

"היו שתי בריחות קטנות ברבעים השלישי והרביעי. ברמה שאנחנו מייעדים להגיע אליה, אי אפשר לתת בריחה כזו. לקלוע 97 בחוץ זה יפה, אבל זה משקר כי זה הלך לשני הצדדים. צריך לנצח כל יריבה אם קולעים ככה בחוץ", דברי המאמן.

הוא הוסיף כי יש לקבוצתו גם בעיית הגנה. "אנחנו עדיין לא שומרים ברמה שאני רוצה וברמה שצריך במפעל הזה. חסר לנו פתרון טקטי אחד וגם ברמה האינדיבידואלית וגם ברמת המשמעת. חסרה לנו גם אתלטיות. נאלצנו לחזור למשחק עם דווין וגיא בעמדה 4. יש להם ניסיון וחכמה והם עושים עבודה מצויינת אבל זה לא עובד באתלטיות. יש נחמה שזה לא הלך ל-10 או 12 הפרש אבל מאכזב להפסיד כך".

המאמן הצהוב היה מרוצה מאוד מהופעתו של כוכב הקבוצה וכנראה אחד השחקנים שעומדים לבלוט בשורותיה אנדרו גאודלוק. "שחקן באיכות אחרת. חיית משחק. לא התאמן בהכנה ואנחנו מנסים לברור לו דקות בפינצטה אבל הוא אומר 'אל תחליף אותי'".

הוא דיבר על השבוע הבא והמשחקים שבו, באירופה ובליגה. "נצטרך למקצע את ההתקפה שתהיה שוטפת יותר כי אחרים יכולים ליהנות ממנו, אם יידעו איך לזוז. לאט לאט נהיה יותר טובים. עוד לפני ריאל, יש לנו אילת במוצאי החג ואני רוצה שכל הקהל יבוא. אני רוצה את הדחיפה, אני רוצה שירגישו שבהיכל אף אחד לא יכול לנצח".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il