חבל שמנכ"ל 'בצלם' לא ביקר באפרת

קצינים בכירים במשטרה ובצה''ל יחד עם ערבים מגוש עציון התארחו בסוכתו של ראש מועצת אפרת עודד רביבי. "יש פוטנציאל לחיים טובים יותר"

חזקי ברוך , י"ז בתשרי תשע"ז

סוכתו של רביבי, הבוקר
סוכתו של רביבי, הבוקר
צילום: דף הפייסבוק של עודד רביבי

ראש המועצה המקומית אפרת שבגוש עציון, עודד רביבי, אירח הבוקר (רביעי) בסוכתו יהודים תושבי אפרת, קצינים בכירים במשטרה ובצבא וגם ערבים תושבי הכפרים שבאזור אפרת.

בין היתר התארחו בסוכתו של רביבי ראש אגף המבצעים האלוף ניצן אלון, מפקד אוגדת איו"ש תא"ל ליאור כרמלי, מפקד חטמ"ר עציון אל''מ רומן גופמן, מפקד מחוז ש"י במשטרה ניצב משה ברקת ומפקד מרחב חברון במשטרה נצ"מ מוריס חן.

"חבל שמנכ"ל ''בצלם'' חגי אלעד, במקום לנסוע רחוק לעצרת האו"ם, לא בא הבוקר לבקר באפרת בירת עציון", כתב רביבי בדף הפייסבוק שלו.

"מתוך אמונה נולד הבוקר המפגש בסוכתנו. הגיעו תושבים מאפרת, מאל חדר, מואדי ניס, קצינים בכירים במשטרה ובצבא. כל אלא באו לראות ולהראות שיש מספיק מקום לכולם. יש על מה לדבר ויש על מה להסכים. ככל שנדבר יותר, ככל שנכיר יותר, יש פוטנציאל לחיים טובים יותר''.

רביבי הוסיף כי ''נוכחות של למעלה מ-100 איש הבוקר בסוכה היא תחילה של התגשמות התפילה 'הרחמן הוא יקים לנו את סוכת דוד הנופלת'. התגשמות התפילה 'ופרוס עליה את סוכת שלומך' אינה תלויה רק באלוהינו אלא גם במה שאנו נייצר לעצמנו''.

מח''ט עציון, אל"מ גופמן, אמר כי ''הסוכה מייצגת את גוש עציון לדורותיו, מה שראינו כאן הבוקר זו התחלה טובה לפגישות עבודה נוספות".טוען....