"חובתנו היא לדאוג לאזרחים הוותיקים"

לרגל חודש נובמבר, חודש האזרחים הוותיקים, יזמה השרה לשיוויון חברתי גילה גמליאל יחד עם מנהלת ליגת ווינר סל מבצע לסבים ונכדיהם

נרי וייס , כ"ז בתשרי תשע"ז

גילה גמליאל
גילה גמליאל
צילום: לשכת השרה גמליאל

אחרי שיזמו מיזם מיוחד במסגרתו סבים וסבתות ישלמו מחיר מלא על כרטיסים למשחקי ליגת העל, ואילו הנכדים עד גיל 18 ייכנסו בחינם, החליטו הערב (מוצאי שבת) במשרד לשוויון חברתי ובמנהלת הליגה להרחיב את שיתוף הפעולה ביניהם.

בשבוע הבא יתקיים בישראל חודש האזרחים הוותיקים, ובשיתוף פעולה שכבר קיים בליגת ווינר סל בין המנהלת לבין המשרד לשיוויון חברתי הכריזו השניים כי סבים ונכדים ייהנו מכרטיסי 1+1 ב 25 ₪ בלבד לכל משחקי חודש נובמבר בליגה הבכירה.

ההטבה המיוחדת הינה רק חלק קטן משורה של הטבות ואירועים לרווחת האזרחיות והאזרחים הוותיקים בישראל, אותם מובילה השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל, שורה של הטבות ואירועים בתחומים רבים ובכל רחבי הארץ.

במנהלת ליגת ווינר סל מסרו כי את הכרטיסים ניתן להזמין מראש באתר משרד הכרטיסים "לאן" או לחלופין לרכוש בקופות הכרטיסים לפני המשחק על בסיס מקום פנוי.

"לאזרחיות ולאזרחים הוותיקים שלנו מגיע יותר כל השנה ובפרט בחודש נובמבר, חודש האזרחים הוותיקים", אמרה השרה גמליאל, "מדובר במיזם חשוב, שיהפוך את חגיגת הספורט לחגיגת הקשר הרב דורי של סבים ונכדים".

עוד אמרה השרה גמליאל כי היא תמשיך לפעול בכל דרך לחזק את הקשר הרב דורי, "זאת חובתנו המוסרית כלפי האזרחים הוותיקים שלנו, כלפי מדינת ישראל וכלפי הדורות הבאים".

"כפי שכבר הבטחתי, משחקי ליגת העל בכדורסל הם רק תחילת הדרך, וככל שהפרויקט יצליח בכדורסל נבחן אפשרות להמשיכו גם לענפי ספורט נוספים".

גם יו"ר מנהלת ליגת ווינר סל, שמואל פרנקל ברך על המהלך כשאמר כי "כסבא לנכדים, אני יודע שלבלות זמן איכות עם הנכדים זה תענוג צרוף. אני קורא לציבור האזרחים הותיקים להגיע לאולמות הכדורסל בחודש הקרוב ובכל העונה עם הנכדים וליהנות מכדורסל נהדר ואווירה משפחתית".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il