סגל ישראל למשחק מול אלבניה פורסם

פחות משבוע למשחקה של נבחרת ישראל מול נבחרת אלבניה במוקדמות מונדיאל 2018, פרסם אלישע לוי את סגל הנבחרת. ההפתעה: שחקנים צעירים

נרי וייס , ה' בחשון תשע"ז

עטר. חוזר למדים הלאומיים
עטר. חוזר למדים הלאומיים
צילום: ראובן כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה

זימונים חדשים לצד כאלה שלא שיחקו במדי הנבחרת כבר זמן רב. זו הבשורה אותה הביא היום (ראשון) מאמן נבחרת ישראל בכדורגל אלישע לוי עת פרסם את רשימת המוזמנים למשחק הנבחרת הישראלית במוצאי השבת הקרובה.

השחקנים הישראלים שיפגשו את נבחרת אלבניה למשחק חשוב על המקום השלישי בבית, מגיעים במומנטום חיובי אחרי צמד ניצחונות רצופים על מקדוניה וליכטנשטיין, כאלה שהגיעו לאחר יכולת רעה במיוחד ולצד ביקורות רבות מבית.

לקראת המשחק במוצאי השבת הקרובה, פרסם לוי את סגל הנבחרת המלא, כשבין השמות החדשים אותם אפשר למצוא במדי הנבחרת נמצאים שוערה הצעיר של מכבי חיפה עומרי גלזר כמו גם שחקן הרכש של האלופה מבאר שבע, מיכאל אוחנה.

פציעתו של אייל גולסה הביאה לזימונו המחודש של ביבראס נאתכו המשחק בצסק"א מוסקבה הרוסית, כשגם מגן איינטרכט פרנקפורט הגרמנית, טאלב טואטחה, שלא זומן בפעם הקודמת בגלל פציעה, זומן מחדש.

מי שנחשב כזימון המרשים ביותר הוא חלוצה של מכבי חיפה, אלירן עטר, כשזה לא זומן במשחקי הנבחרת בתקופתו של אלי גוטמן, אף שהרשים במדי הקבוצות בהן שיחק, זאת בשל תקרית בין מאמן הנבחרת הלאומי לשעבר לבין השחקן.

בירם כיאל וליאור רפאלוב סובלים פציעות ולא זומנו, ואת מקומם יתפסו צמד הצעירים של הליגה הישראלית הבכירה, נטע לביא ממכבי חיפה ודוד קלטינס מבית"ר ירושלים.

מונס דאבור, רועי קהת ועומר אצילי שאינו מקבל דקות משחק בגראנדה הספרדית, נותרו מחוץ לסגל.

הסגל המלא:

שוערים: דודו גורש (הפועל באר שבע), אופיר מרציאנו (היברניאן, סקוטלנד), עומרי גלזר (מכבי חיפה)

הגנה: שיר צדק (הפועל באר שבע), איתן טיבי (מכבי תל אביב), רמי גרשון (גנט, בלגיה), אלי דסה (מכבי תל אביב), עמרי בן הרוש (מכבי תל אביב), טאלב טוואטחה (איינטרכט פרנקפורט, גרמניה)

קישור: דוד קלטינס (בית"ר ירושלים), ניר ביטון (סלטיק, סקוטלנד), אלמוג כהן (אינגולשטאדט, גרמניה), דן איינבינדר (בית"ר ירושלים), נטע לביא (מכבי חיפה), דור מיכה (מכבי תל אביב), מאור בוזגלו (הפועל באר שבע), ביברס נאתכו (צסק"א מוסקבה, רוסיה), טל בן חיים (מכבי תל אביב); מיכאל אוחנה (הפועל באר שבע)

התקפה: ערן זהבי (גוונאגז'ו R&F, סין), אלירן עטר (מכבי חיפה), תומר חמד (ברייטון, אנגליה), בן שהר (הפועל באר שבע)


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il