מגדלים - הקהילה מתחברת לשומרון

הקהילה ביישוב מגדלים בונה את עצמה. לסדרת פעולות קהילתיות הצטרף בשבוע האחרון טיול באזור גב ההר שחיבר את התושבים

תוכן שיווקי , ט' בחשון תשע"ז

תושבי מגדלים
תושבי מגדלים
צילום: יח"צ

יום שישי האחרון, היה הראשון של שעון חורף. מעט מאד זמן להתכונן לשבת. לבשל. לקנות. לשטוף ולסדר. נראה שעובדה זו לא הלחיצה את תושבי מגדלים שיצאו בערב שבת לטיול באזור גב ההר. גבעות איתמר, אלון מורה, הר כביר ומצפה יוסף שבהר גריזים קיבלו את פניהם ופרשו את סיפורם בפני התושבים.

אמנם מגדלים הוא יישוב ותיק אך בשנים האחרונות רחובותיו התמלאו במשפחות צעירות בני הציונות הדתית שגילו את המקום ויתרונותיו ובחרו להיות חלק מהצמחת היישוב שבמשך שנים לא הצליח להתפתח.

מעוניינים לגור במגדלים? לחצו כאן

הקהילה במגדלים מושכת אליה משפחות רבות ממקומות שונים ברחבי הארץ. מגוון הפרצופים והדעות המגיע למקום והרקעים השונים מחייבים את הקהילה לעבור חוויות מגבשות ומחברות שיהוו רקע לבניית קהילה איכותית ומגובשת.

כחלק מפעולות קהילתיות שונות, יצאו משפחות מגדלים ביום שישי האחרון לטיול בגב ההר. גוש היישובים הסמוך שמכיל בתוכו סיפורי ראשית ההתיישבות וסיפורים עכשוויים של התמודדות יומיומית בבניה והקמה.

הטיול נפתח באיתמר, בנקודה הכפרית של דוד איציק, שם נערכה טעימת בוקר ופעילות חקלאית מהנה. בהמשך, טיפסו המטיילים להר כביר שבאלון מורה. נהנו מתצפית עוצרת נשימה ימה וקדמה, צפונה ונגבה ושמעו את סיפורי גרעין אלון מורה.

אל הטיול הצטרף ראש המועצה, יוסי דגן, שפגש את המשפחות וחיזק אותם ואת העשייה שלהם.

במצפה יוסף, סמוך ונראה לשכם ולקבר יוסף, חתמו המשפחות את היום בתפילה ובתצפית מרהיבה על עמק שכם.

מהטיול חזרו היישר אל ההכנות לשבת ואל שבת נוספת בביתם שבמגדלים.

מעוניינים לגור במגדלים? לחצו כאן