ההצלחה נמשכת: באר שבע בגמר הטוטו

אחרי ההעפלה לשלב 32 האחרונות בליגה האירופית ופער בן 10 נקודות בטבלת ליגת העל, האלופה מבאר שבע בדרכה לזכות בטרבל עם 2:1 על חיפה

נרי וייס , ט"ו בכסלו תשע"ז

שחקני באר שבע חוגגים
שחקני באר שבע חוגגים
צילום: פלאש 90

גם ביום חלש, במפעל השלישי בחשיבותו בכדורגל הישראלי, כשהראש בכלל עסוק בדברים אחרים - הפועל באר שבע מנצחת.

העונה המצויינת של הקבוצה מבירת הנגב ממשיכה ביתר שאת, כשזו למעשה משחקת בארבעה מפעלים שונים, ובכולן נוחלת הצלחה גדולה.

העפלה לשלב 32 האחרונות באירופה, פער בן 10 נקודות על פני השניה בטבלת ליגת העל שבכדורגל - מכבי תל אביב, וכעת - העפלה אל גמר גביע הטוטו שבכדורגל.

האלופה שהגיעה אל האצטדיון בנתניה, הגיעה אחרי שבעה ניצחונות בשמונת משחקיה האחרונים בכל המסגרות, וההתחלה נראתה כמו שיחזור מדוייק של המשחק בליגה מול בית"ר ירושלים בתחילת השבוע.

החיפאים ניצלו את העייפות וירידת המתח של שחקני האלופה, כשיאזביץ' כבש לזכות הפועל חיפה כבר בדקה ה-10 בנגיחה אחרי הגבהה יפה של הישאם כיוואן.

אך בדיוק כמו מול הירושלמים, גם הערב (חמישי) הראו שחקני באר שבע את אחת מנקודות החוזק שלהם, כשגם במשחק חלש הצליחו אלה להפוך את התוצאה והראו כמה סגל השחקנים שלהם עמוק ומוכשר.

בדקה ה-44 השוותה באר שבע מרגליו של בן שהר, כשבדקה ה-54, 9 דקות לאחר פתיחת המחצית השניה, כבש שהר את השני שלו במשחק והשני של באר שבע, שקבע - באר שבע מעפילה אל גמר גביע הטוטו שם תפגוש את לא אחרת מאשר עירוני קריית שמונה, קבוצתו הקודמת של ברק בכר מאמן האלופה, שרק היום האריך את חוזהו בדרום ל-3.5 השנים הקרובות.

הבשורה הגדולה של הערב - חזרתו של קפטן באר שבע, אליניב ברדה לאחר חודשיים בחוץ בשל פציעה.

האם זו תהיה הזכיה השלישית של באר שבע, בדרך להיות הקבוצה הישראלית המעוטרת הטובה ביותר?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il