"כך אי אפשר לשחק ביורוליג"

איינארס בגאצקיס זעם על שחקניו בתום הניצחון הדחוק על נס ציונה, "לא מבין את היכולת. שחקנים מגיעים ליד אליהו כאילו הם בחופש".

ניצן קידר , ד' בטבת תשע"ז

איינארס בגאצקיס.
איינארס בגאצקיס.
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

מאמן מכבי תל אביב איינארס בגאצקיס הגיב בזעם הערב (שני) ליכולת של שחקניו, במשחק בו ניצחו את עירוני נס ציונה בקושי רב ועלו לחצי גמר הגביע.

"חשוב שניצחנו את המשחק. שיחקנו טוב רק ברבע השני וביתר הזמן כאילו המשחק כבר גמור ואפשר לצאת לחגוג. אני לא מבין את היכולת הזאת", מתח המאמן ביקורת על שחקניו.

הוא הוסיף, "אם יש לנו כבוד אנחנו צריכים להיות אגרסיביים יותר. כך אי אפשר לשחק ביורוליג. שחקנים מגיעים ליד אליהו כאילו הם בחופש ומטיילים".

הוא אמר עוד, "תמיד המאמן אשם. גם כשיש הרבה איבודים וגם כשיש הרבה החטאות. אם נשחק אגרסיבי ננצח, אבל אם נשחק כמו הערב, אין לנו סיכוי. צריך לשאול את השחקנים איך הם מתכוונים להחדיר לקרבם מוטיביציה. לא רק את המאמן".

גל מקל ניסה לשים את האצבע על הבעיה המרכזית של הקבוצה. "אנחנו לא יודעים לגמור משחקים. מאבדים יותר מדי כדורים. אנחנו צריכים לרצות יותר. יכול להיות שאנחנו זקוקים לעוד זעזוע".

"אנחנו צריכים להיות יותר ביחד, יש פה אנשים שאוהבים אחד את השני ורוצים מאוד להצליח, אבל עדיין אין לנו את הקליק הזה ואנחנו חייבים למצוא אותו", סיכם מקל.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il