בשעת לילה מאוחרת: הפועל ת"א ניצלה

שלושה אנשי עסקים, אוהדי הקבוצה מת"א, הודיעו כי הם יזרימו כספים שיאפשרו לקבוצה לסיים את העונה. שחקנים ישוחררו

נרי וייס , ו' בטבת תשע"ז

לוזון. יישאר בקבוצה?
לוזון. יישאר בקבוצה?
צילום: פלאש 90

לאחר שכבר נראה היה שאין מנוס מפירוק קבוצת הכדורגל של הפועל ת"א, ברגע האחרון הגיעה העזרה כששלושה אנשי עסקים תל אביבים הודיעו כי הם לוקחים אחריות על הקבוצה עד לסיום העונה.

אנשי העסקים, ניסנוב, גרינברג ותושב, הודיעו בשעת לילה מאוחרת, רגע לפני שנאמני המועדון מגישים את דו"ח סיכום הקפאת ההליכים שלהם לבית המשפט המחוזי בת"א, כי הם יזרימו כספים שיבטיחו את קיומו של המועדון עד לסיום העונה הקרובה, אז יצטרך להיכנס רוכש.

"שלושת אנשי העסקים החליטו הערב, לאחר מחשבה רבה ופגישה עם הנאמנים עו"ד שאול קוטלר ורו"ח חן ברידצ'ב, להתגייס למען הצלת מועדון הכדורגל הפועל ת"א", נכתב בהודעה מטעם המועדון ואנשי העסקים. "ניסנוב, תושב וגרינברג קיבלו החלטה משותפת להבטיח את המשך קיומו של המועדון ולהזרים אליו כספים, כשלב ביניים, לפני מציאת רוכש אמיד ורציני אשר יבין את האטרקטיביות בלהיות הבעלים של הפועל ת"א שהוא מועדון מפואר עם קהל מסור ונאמן".

על פי הנראה לעין, אנשי העסקים ירימו את מינימום הכסף הנצרך לטובת הפעלת המועדון, כששם בונים בין היתר על שחרורם של השחקנים היקרים, מה שיביא להכנסה נוספת לקופת המועדון כמו גם לחוזים קטנים יותר מהקיימים כיום בקבוצה.

"שלושת אנשי העסקים מתכננים להפעיל את הקבוצה עד לסיום העונה בתקציב נמוך מתוך מטרה להשאיר את המועדון בליגת העל. ניסנוב, תושב וגרינברג קוראים לאוהדי הפועל ת"א להמשיך להתגייס למען המועדון כפי שעשו בשבועות האחרונים. שלושת אנשי העסקים יפרטו לגבי המשך צעדיהם במועדון לאחר הדיון המשפטי", נכתב בהודעה מטעמם.

הבוקר, בשעה 8:00, נשיא בית המשפט המחוזי בת"א, השופט איתן אורנשטיין יצטרך לאשר את העסקה. הפועל ת"א תשרוד?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il