"חגי שלי, נוח לך בשלום"

מוריה בן ארי, אלמנתו של רס"ן חגי ז"ל שנפצע אנושות במבצע צוק איתן ונפטר אמש, ספדה לו. "רצית - וזו היתה הגבורה האמיתית שלך"

חזקי ברוך , ו' בטבת תשע"ז | עודכן: 20:12

מוריה בן ארי, סופדת לבעלה
מוריה בן ארי, סופדת לבעלה
צילום: חזקי ברוךטוען....

מוריה בן ארי, אלמנתו של רס"ן חגי בן ארי ז"ל שנפצע אנושות במבצע צוק איתן, ספדה לו אחר הצהריים (רביעי) במהלך מסע ההלוויה.

"חגי שלי. מלבד השנתיים וחצי האחרונות, אני לא זוכרת את עצמי בלעדיך. הדבר הכי בולט בך הוא שהכל עשית עד הסוף. בלי פשרות והכי מושלם", היא פתחה את הספדה.

"אהבת אותי כל כך, עד הסוף. כך שהייתי מוכרחה לאהוב את עצמי גם .וכשכבר נפצעת - גם את זה עשית עד הסוף. הלכת על כל הקופה", הוסיפה.

"אומרים עליך שהיית גיבור. רצית - וזו היתה הגבורה האמיתית שלך. אני לא מצליחה להירדם - אז עוברת בין המיטות שלהם ובכל אחד מהם יש משהו ממך. הלוואי שהיית מכיר אותם ורואה איך הם גדלים יפה. תמיד בהלוויות אנשים אומרים שהם לא מצליחים לדבר בלשון עבר - ואני כבר שנתיים וחצי מתאמנת. שנתיים וחצי שכל כך הפוכות ממך - וכל כך לא מגיעות לך", ספדה מוריה לחגי.

היא אמרה עוד, "בשנתיים וחצי האלה, אתה מלווה אותי בכל צעד. אני שומעת את קולך מרגיע אותי ומלווה אותי - ומרגישה כמה היית גאה בי ואני כל כך גאה להיות אשתך".

"אתמול כשאחזתי בידך כשנשמת את נשמותיך האחרונות, חשבתי כמה מגיעה לך כבר שלווה. לא שלוות מורפיום מלאכותית. שלוות עולמים. חגי שלי, נוח לך בשלום", סיימה.