ריבלין: הטרור לא בוחל בשום מקום

נשיא המדינה בביקור תנחומים בבית משפחת נאסר שבתם ליאן נרצחה בפיגוע באיסטנבול: "הטרור לא מבדיל או מחפש אשמים".

שלמה פיוטרקובסקי , ז' בטבת תשע"ז

ריבלין בבית המשפחה
ריבלין בבית המשפחה
צילום: מארק ניימן/לע"מ

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, ורעייתו נחמה ריבלין, קיימו היום (חמישי) ביקור תנחומים בבית משפחתה של ליאן זאהר נאסר שנרצחה בפיגוע באיסטנבול בליל ה31 בדצמבר.

"באנו כדי להשתתף בצערכם ולומר לכל העולם טרור הוא טרור הוא טרור, וצריך להילחם בו ולא להיכנע לו", אמר הנשיא לזאהר ולוסי, הוריה של ליאן ז"ל ולבני המשפחה במקום, והוסיף: "התרשמנו שהיא ילדה נהדרת ונפלאה וצר לנו על כאבכם".

משפחתה של ליאן סיפרה שזו הייתה נסיעתה הראשונה לחו"ל ועד כמה התרגשה לקראתה. אמה הוסיפה בבכי: "נסיעתה הראשונה והאחרונה. אמרנו לה לא לטוס, והיא שאלה, יבואו להרוג אותי?". האם הוסיפה וסיפרה על התכניות שהיו לליאן לעתיד, ורצונה להיות שיננית.

ראש עיריית טירה מאמון עבד אלחי, הודה לנשיא בשם המשפחה על הגעתו והוסיף, "קיבלנו חיבוק חם מכל אזרחי המדינה, ערבים ויהודים כאחד. אתמול הגיעו לנחם יהודים שאנחנו לא מכירים, רק כדי להשתתף בצערנו. האחדות הזו נגד הטרור שלא מפריד בין דת לדת, דם או גזע, חשובה".

הנשיא השיב: "הטרור לא בוחל בשום מקום, בירושלים, פריז, איסטנבול או בריסל. הטרור לא מבדיל או מחפש אשמים והמטרה שלו היא אחת – להפחיד, והוא לא יוכל לנו".