מה רע ביחסים עם רוסיה?

"שמירה על יחסים טובים עם רוסיה היא דבר טוב, לא דבר רע. רק אנשים 'טיפשים', או שוטים, יחשבו שזה רע!", צייץ נשיא ארה"ב הנבחר.

ערוץ 7 , ט' בטבת תשע"ז

דונלד טראמפ
דונלד טראמפ
צילום: רויטרס

נשיא ארצות הברית הנבחר דונלד טראמפ התייחס היום (שבת) לדוח מודיעיני החושף כי נשיא רוסיה ולדימיר פוטין הורה על מתקפות סייבר במטרה להשפיע על תוצאות הבחירות האחרונות לנשיאות בארצות הברית.

"המידע המודיעיני ציין בפירוש כי אין כל ראיה לכך שהמתקפות השפיעו על תוצאות הבחירות", כתב, "לא נגעו במכונות ההצבעה!". בציוץ נוסף, טען הנשיא הנבחר, "הסיבה היחידה שמדברים על הפריצה למפלגה הדמוקרטית, שההגנה שלה גרועה, היא העובדה שההפסד של הדמוקרטים בבחירות הוא כה גדול שהם מובכים לחלוטין!".

"שמירה על יחסים טובים עם רוסיה היא דבר טוב, לא דבר רע. רק אנשים 'טיפשים', או שוטים, יחשבו שזה רע!". לדבריו, "יש לנו מספיק בעיות מסביב לעולם גם בלי אחת נוספת. כשאני אהיה נשיא, רוסיה תכבד אותנו הרבה יותר מעכשיו".

אתמול טראמפ תקף את הקביעה על המעורבות הרוסית בראיון ל"ניו יורק טיימס". "זהו ציד מכשפות פוליטי", אמר הנשיא הנבחר. "סין פרצה והשיגה מידע על 20 מיליון עובדים בשירות הממשל. למה אף אחד לא מדבר על כך?", תהה טראמפ.