רשמית: 9 נקודות הופחתו להפועל ת"א

אחרי שבית המשפט המחוזי עיכב את הפחתת תשע הנקודות, הבוקר הפחיתו בהתאחדות את הנקודות כקבוע בתקנון. האדומים במקום האחרון עם 7 נק'

נרי וייס , י"ב בטבת תשע"ז

לוזון. יירד ליגה?
לוזון. יירד ליגה?
צילום: פלאש 90

9 נקודות הופחתו ממאזנה של קבוצת הפועל תל אביב בליגת העל שבכדורגל. הבוקר (שלישי) הודיעה ההתאחדות לכדורגל למועדון התל אביבי במכתב רשמי, כי הם מפעילים את המחוייב בתקנון ההתאחדות לכדורגל ומפחיתים את תשע הנקודות ממאזנה של הקבוצה.

כזכור, האדומים מתל אביב נכנסו להליך הקפאת הליכים ופירוק, דבר המחייב על פי תקנון ההתאחדות לכדורגל הפחתת תשע נקודות ממאזנה של הקבוצה. נשיא בית המשפט המחוזי, השופט איתן אורנשטיין קיבל את בקשת הקבוצה להקפיא את הפחתת הנקודות עד ל-9 לינואר, אז יימצא רוכש, ומשזו נרכשה על ידי קבוצת האחים ניסנוב, חזרה ההחלטה להפחתת הנקודות לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל שפסקה הבוקר להפעיל את הסעיף.

הלילה פקע המועד שנתן השופט אורנשטיין, ומשלא התקבל ערעור מצידה של הקבוצה האדומה הוחלט להפחית את תשע הנקודות ממאזנה.

הפחתת תשע הנקודות ממאזנם של האדומים מורידה אותם עד למקום האחרון בטבלת ליגת העל שבכדורגל, כשבמאזנם שבע נקודות בלבד, 5 נקודות פחות מהפועל אשקלון שלפניה בטבלה, ושש נקודות פחות מבני יהודה שמעל הקו האדום.

כעת, אחרי הפחתת הנקודות ובסגל שרחוק מלהיות ראוי לליגת העל, הפועל תל אביב בצרות באמת. לא רק כלכליות, כי אם מקצועיות. זה ייגמר בירידת ליגה?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il