"לא אכפת לי מכלום. נטו מיקי זוהר"

הקלטות חושפות כיצד ח"כ זוהר עיכב את ההצבעה על תקציב המדינה על מנת לקבל כספים קואליציוניים לקידום מטרותיו. "אני אעשה נזק גדול".

חזקי ברוך , י"ג בטבת תשע"ז

מיקי זוהר
מיקי זוהר
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

הקלטות שפורסמו הבוקר (רביעי) בגלי צה''ל חושפות כיצד השיג חבר הכנסת מיקי זוהר (הליכוד) כספים קואליציוניים בגובה ארבעים מיליון שקלים שיועברו בשנתיים הקרובות לגופים ומטרות שיקבעו על ידי זוהר בעצמו.

לפני שאושר תקציב המדינה במליאת הכנסת, ניסו יו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן וח"כ זוהר לפתור את העימות שנוצר ביניהם.

"תוציאו הודעות לתקשורת, אני נלחם רק על הכספים הקואליציוניים. בלי הכספים הללו לא רוצה להצביע על התקציב", אמר זוהר בשיחה שהתקיימה בלשכת ביטן. ''לי זה נמאס, לא אכפת לי מאף אחד - לא מהליכוד, לא מראש הממשלה, לא מביטן, עכשיו אני מסתכל נטו מיקי זוהר".

"אני אעשה נזק יותר גדול מכל מה שכולכם חושבים", איים ח"כ זוהר. ''אתם לא מכירים אותי עדיין. אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? תאיים על נאוה בוקר המסכנה''.

"מי אתה? אתה אפילו לא מגיע לקרסול של הנעל שלי. אני לא סופר אותך. תדיח אותי, אתה לא תגיד לי שאני אפס ליד כולם ואף אחד לא יגיד לי שאני אפס", הבהיר זוהר לביטן.

בעקבות פרסום ההקלטות מסר ח"כ מיקי זוהר לערוץ 7: "מדובר בשיחה אישית ואמוציונלית שהתנהלה ערב העברת התקציב, במהלכה נלחמתי ובצדק על מנת לקבל את הכספים הקואליציונים אותם העברתי לפריפריה, לחיזוק ההתיישבות והיהדות במדינה. אני גאה בכל שקל שהשגתי לטובת הציבור אותו אני מייצג".