ח"כ שמולי: תומך בעמיר פרץ

ח"כ איציק שמולי תומך במועמדותו של ח"כ עמיר פרץ לראשות מפלגת העבודה. "פרץ יכול להתנחל בלבבות ולהביא קולות ממקומות לא צפויים".

חזקי ברוך , י"ג בטבת תשע"ז

איציק שמולי
איציק שמולי
צילום: חזקי ברוך

ח"כ איציק שמולי (המחנה הציוני) כינס הבוקר (רביעי) מסיבת עיתונאים שבה הודיע על תמיכתו במועמדות של ח"כ עמיר פרץ לראשות מפלגת העבודה בפריימריז שיתקיימו בחודש יולי הקרוב.

"אנחנו עושים את הצעד הראשון בדרך להחלפת השלטון בראשותו של בנימין נתניהו", אמר שמולי. ''פרץ הוא מנהיג מאחד שמסוגל להחזיר רבים שאבדו למפלגת העבודה במהלך השנים".

שמולי הדגיש כי הוא מכבד את היו"ר הנוכחי של מפלגת העבודה, יצחק הרצוג, ואמר: "הרצוג אדם ראוי וטוב. הוא היה יכול להיות ראש ממשלה מצויין. אני לא מוכן לומר עליו מילים רעות שיפגעו במחנה שלי אבל יש משבר אמון כלפי המפלגה ואני מאמין שעמיר פרץ יכול להחזיר את האמון של קהלים רבים''.

לשאלת ערוץ 7 כיצד תצליח מפלגת שמאל להחליף את שלטון הימין אמר ח"כ שמולי כי "הימין יצר אשליה ושקר שהשלטון בידיו ואי אפשר לשנות זאת. בסופו של דבר יש מספר מצומצם שמפריד בין הגושים. חלק מהיתרון של פרץ זה היכולת להתנחל בלבבות של רבים ולהביא קולות ממקומות לא צפויים''.

על האפשרות שאהוד ברק יחזור לפוליטיקה ולמפלגת העבודה אמר שמולי, ''הקריאה שלי כוללת את כולם, אם תעלה בדעתו של מר ברק האפשרות לחזור אז הוא איש ראוי ויש לו מה לתרום, אבל התמיכה שלי לראשות המפלגה ניתנת לפרץ''.