''האבסורד ייפסק. זה יום משמח''

יו"ר "מילואימיניקים בחזית" מברך על אישור הצעת חוק נגד שוברים שתיקה, "בספרון שלהם כתוב שחיילי צה"ל מפעילים אלימות באופן תדיר".

בני טוקר , י"ג בטבת תשע"ז

עמית דרי
עמית דרי
צילום: מילואימניקים בחזיתטוען....

רס"ן במיל' עמית דרי, יו"ר תנועת ''מילואימניקים בחזית", מברך על החלטת הכנסת לאשר בקריאה טרומית את הצעת החוק למניעת פעילויות של ארגון "שוברים שתיקה" בבתי הספר. את הצעת החוק מקדם שר החינוך נפתלי בנט.

"זה יום משמח, אחרי שנה וחצי שאנחנו וארגונים נוספים מביאים לציבור הישראלי את כל החשיפות על הארגון הבזוי הזה אני שמח שהתעשתנו. דמוקרטיה שרוצה להגן על עצמה מחוקקת חוקים כדי להגן על עצמה ואני שמח שהייתה הסכמה רחבה, רוב חברי הכנסת הצביעו או בידיים או ברגליים וזה עבר בקלילות".

דרי מקווה שהחוק יוחל על כל ארגוני השמאל האחרים, "נוסח החוק לא מדבר על 'שוברים שתיקה' אלא על כל הארגונים שפועלים נגד צה"ל ומדינת ישראל ויש לא מעט ארגונים כאלה שאסור לתת להם במה במערכת החינוך הפורמאלית.

''בבתי הספר מחולק ספרון של שוברים שתיקה וכתוב בו שחיילי צה"ל מפעילים אלימות באופן תדיר. זו עלילת דם וזה קורה בחסות שעות הלימודים. טוב שהחוק הזה יעצור את האבסורד וימנע גם מארגוני סרבנות להיכנס לבתי הספר. שילכו לדבר בפאבים בתל אביב ולא עם הילדים שלנו", הוסיף דרי.טוען....