ליברמן למח"ט כפיר:
מעריך את תפקודך, אל תתרגש מרעשי רקע

שר הביטחון נפגש עם חיילי גדוד נצח יהודה במחנה תבץ שבבקעה, שוחח עמם, והעניק גיבוי פומבי ראשון למח"ט כפיר, אל"מ גיא חזות.

ערוץ 7 , י"ט בטבת תשע"ז

ליברמן בשיחה עם החיילים
ליברמן בשיחה עם החיילים
צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, ביקר היום (שלישי) במחנה תבץ בבקעת הירדן ונפגש עם חיילים מגדוד "נצח יהודה" של חטיבת כפיר.

השר ליברמן שוחח עם החיילים, ענה על שאלות ושמע את חוויותיהם בנוגע לשירות בצה"ל ולמשמעות המיוחדת שיש לו עבור חיילים מן המגזר החרדי.

השר ליברמן אמר לחיילים כי "הפכתם לחוד החנית של המלחמה בטרור ביו"ש. אנחנו במערכת הביטחון יודעים ומכירים את הקשיים הרבים הניצבים בפני מי שמגיע לצה"ל מהרקע שאתם מגיעים ואנו עושים הכל על מנת לחבק ולתמוך בכם. השירות שלכם כאן הוא גם תרומה גדולה להגנה על המולדת וגם תרומה לחברה בשילוב שאתם יוצרים בצה״ל ובחיזוק החברה הישראלית".

"זוהי חובתנו להמשיך לפעול ולסייע לכם להשתלב בחברה גם בתום השירות. אני מודה לכם על שאתם כאן משום שאני יודע שזו הייתה החלטה לא פשוטה לכל אחד ואחד מכם, ולכן מצאתי לנכון להגיע לכאן אליכם ולהביע את תמיכתי האישית", הוסיף ליברמן.

השר ליברמן פנה גם למפקד החטיבה, אל"מ גיא חזות, והעניק לו גיבוי בעקבות המתקפות על פגישתו עם צ'רלי אזריה, אביו של אלאור אזריה.

"אל תתרגש מכל רעשי הרקע, אתה אמון על חטיבה מצוינת שעושה עבודת קודש יומיומית במאבק בטרור ואני מאוד מעריך גם את תפקודך וגם את התרומה של חטיבת כפיר לביטחון ישראל", אמר ליברמן לחזות.

ליברמן הודה גם לרבנים של עמותת 'נצח יהודה' שנכחו בביקור ושמלווים את הגדוד מאז הקמתו וחיזק אותם ואת פועלם בשילוב החיילים החרדים בצה"ל, ומול ההתקפות שהם חווים בחברה החרדית.