ממשל טראמפ
"עידן חדש לישראל ולשומרון"

בכירים רפובליקנים שנפגשו עם ראש מועצת שומרון יוסי דגן, משוכנעים שטראמפ יעמוד בהבטחותיו, יגבה את ישראל ויחזק את היחסים עימה.

אלירן אהרון, וושינגטון , כ"א בטבת תשע"ז

''נעבוד יחד''
''נעבוד יחד''
צילום: אלירן אהרון

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, שישתתף מחר (שישי) בטקס ההשבעה של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, נפגש ביממה האחרונה עם בכירים אמריקניים בוושינגטון.

חבר הקונגרס הרפובליקני פיט סשנז תקף בפגישה עם דגן את הנשיא היוצא ברק אובמה. "אובמה אמר דבר אחד ועשה דברים אחרים. ראינו את זה בפעילות מזכיר המדינה קרי והחלטת מועצת הביטחון של האו"ם נגד ישראל.

"מה שלנשיא (אובמה) לא אכפת ממנו הוא זכותה של ישראל וזכויותיהם של עשרות אלפי היהודים הגרים ביהודה ושומרון''. סשנז קרא לדבוק בהחלטות שתומכות בישראל וגינה את ההחלטה האנטי ישראלית של האו''ם''.

"אתה יכול ללכת לישון בידיעה שהממשלה הישראלית וראש הממשלה וצה''ל יגנו עלייך ועל הילדים שלך, וארה"ב תגבה אותם תמיד", אמר חבר הקונגרס.

ראש מועצת שומרון נפגש גם עם סיד מילר, מושל טקסס לשעבר ותומך מובהק של הנשיא הנבחר טראמפ. "אני מאוד אופטימי לגבי ממשל טראמפ שמתחיל יום חדש ועידן חדש עם אחינו ואחיותינו בישראל. אנחנו נפשות תאומות, שנינו לוחמי חופש, שנינו מאמינים באותם ערכים, אנחנו נעבוד יחד למטרה זו. אני מבטיח לתושבי השומרון שיהיה להם טוב יותר בשנת 2017''.

''אנחנו מצפים בכיליון עיניים להתחיל מערכת יחסים חדשה עם כל מדינת ישראל, כולל החלק ההיסטורי שהוא יהודה ושומרון", הוסיף הרפובליקני הבכיר.טוען....