"מרב מיכאלי חצתה קו אדום, שתתנצל"

ח"כ מיכאלי השוותה את חוק ההסדרה לחוק המתיר קיום יחסים עם ילדים. ח"כ מועלם רפאלי זעמה: ''איפה כל הצבועים בתקשורת ובשמאל?".

חזקי ברוך , י"ג בשבט תשע"ז

מרב מיכאלי
מרב מיכאלי
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

יו״ר הוועדה לזכויות הילד ח״כ יפעת שאשא ביטון (כולנו) מתחה הערב (חמישי) ביקורת על חברת הכנסת מרב מיכאלי (המחנה הציוני) שהשוותה את חוק ההסדרה לחוק המתיר קיום יחסי מין עם ילדים.

"ההשוואה של מרב מיכאלי בין חוק ההסדרה לפדופיליה מעוררת גועל", אמרה שאשא ביטון. ''כשבצלאל סמוטריץ' התבטא על פינוי עמונה כאונס חברות כנסת רבות כעסו עליו ובצדק רב. מרב חצתה קו אדום בהשוואה הנלוזה הזו ומוטב שלא הייתה נאמרת.

"אני מצפה ממנה שתתנצל בהקדם מההשוואה שמרתיחה את הדעת. די לזילות של קורבנות עבירות המין, די לזילות של פגיעה בחסרי ישע, די לזילות של פגיעה בילדים קטנים״, הוסיפה ח"כ שאשא ביטון.

יו"ר סיעת הבית היהודי ח"כ שולי מועלם רפאלי תקפה גם היא את ח"כ מרב מיכאלי. "חוק ההסדרה שיזמתי הנוגע למעמדם ולזכויותיהם של אלפי תושבי יהודה ושומרון דומה בעיני ח"כ מיכאלי לחוק המתיר יחסי מין עם ילדה בת חמש. כמה שנאה ותחושת גועל יש לח"כ מיכאלי בשביל לעשות השוואה כזאת ביחס לישראלים המבקשים לחיות חיים שווי זכויות בדיוק כמו החברים של מרב בתל אביב?

''כמה תשוקה משקיעה מיכאלי כשהיא מכתימה ציבור שלם שכל פשעו הוא אהבת ארץ ישראל? כשח"כ סמוטריץ' השווה את פינוי עמונה לאונס כל הצבועים ויפי הנפש בתקשורת ובשמאל קפצו, איפה הם היום?'', תהתה מועלם.

כאמור, בראיון לרדיו 101.5FM אמרה ח"כ מרב מיכאלי, "בואו נגיד שנעביר היום חוק שלמבוגרים מותר לקיים יחסי מין עם ילדות וילדים מתחת לגיל 5. האם כל חוק אפשר להעביר? אם נעשה 20 שנה של הסתה שאומרת שמי שמתנגד לזה הוא עוכר ישראל ונוגד את הדת... אז יכול להיות שזה יוכל לעבור. אני אומרת - לא כל חוק אפשר להעביר".