כץ תוקף את בנט: תופעה חמורה ביותר

השר כץ במתקפה חריפה: בנט מנסה להרחיב את קהל התומכים על חשבון אינטרסים לאומיים. הבית היהודי: מוטב שיחזור לעסוק בפקקים בכביש 1.

ידידיה בן אור , ט"ז בשבט תשע"ז

ישראל כץ
ישראל כץ
צילום: חן דמארי

השר ישראל כץ (ליכוד) תוקף הבוקר (ראשון) את עמיתו לקבינט המדיני-בטחוני, יושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט.

"חברי קבינט לא צריכים להתלהם כדי להרוויח רווח פוליטי. התופעה של שר בקבינט שעומד בראש מפלגה קטנה מוכן לחמם את כל הגזרה בעזה בגלל שיקולים פוליטים ולגרור את כל המערכת למלחמה היא חמורה ביותר", אומר כץ.

לדבריו, "בנט מנסה להרחיב את קהל התומכים על חשבון אינטרסים לאומיים והדבר צריך להקטע. אני מתכוון להלחם בנורמות של עבודת הקבינט במהלך צוק איתן".

השר כ"ץ התייחס לפגישת ראש הממשלה טראמפ בהמשך השבוע, "ברור שישראל מדינה עצמאית אך בנסיבות של ממשל ידידותי צריך להגיע לתיאום והבנה עם ארה"ב".

ברקע המתקפה של השר כץ על השר בנט עומדות הטענות לפיהן בנט הוא זה העומד מאחורי הדלפת תמלילי ישיבות הקבינט לפני ובמהלך מבצע "צוק איתן" שנחשפו לאחרונה בתקשורת.

מהבית היהודי נמסר, "השר כץ מנהל קמפיין להחלפת נתניהו, הכולל הקמת מטה ותכנון מדוקדק להחלפתו, ומנסה להשיק את הקמפיין במתקפה אישית נגד שרים אחרים בממשלה. מוטב שיחזור לעסוק בפקקים בכביש 1 ובתאונות ולא יגרור את הבית היהודי לקרבות האישיים שלו נגד נתניהו".