הכתב אלי לוי מצטרף לחדשות ערוץ 20

לוי שימש בשבע השנים האחרונות ככתב לענייני חיפה והצפון בחדשות 10. במקביל הוא מגיש תכנית רדיו שבועית "זירה חופשית" ברדיו חיפה.

רפאל לוי , ט"ז בשבט תשע"ז

אלי לוי
אלי לוי
רדיו חיפה

בערוץ 20 נערכים לקראת הקמת חברת חדשות ושידור מהדורת חדשות. הבוקר (ראשון) הצטרף לערוץ אלי לוי (41) ככתב לענייני משטרה ופלילים ובמקביל יסקר את אזור הצפון. המהדורה צפויה לעלות בחודשים הקרובים.

לוי שימש בשבע השנים האחרונות ככתב לענייני חיפה והצפון בחדשות 10. במקביל הוא מגיש תכנית רדיו שבועית "זירה חופשית" ברדיו חיפה יחד עם יוסי מזרחי.

לוי החל את דרכו המקצועית עם שחרורו מצה"ל, אז החל לעבוד כעיתונאי ברשת שוקן בצפון הארץ. בהמשך שימש כתב בחדשות המקומיות בכבלים, ברדיו חיפה וכן סיקר את אזור הצפון עבור מעריב ו-NRG.

לאורך השנים סיקר לוי את יציאת צה"ל מלבנון, מהומות אוקטובר 2000, מאבק משפחת שליט עד השבתו של גלעד, מלחמת לבנון השנייה, צוק איתן, אסון השריפה בכרמל ועוד. לוי אף שימש בעבר כדובר עיריית נשר.

על סיקור מלחמת לבנון השנייה זכה לוי בפרס על שם העיתונאי מרק ביאנו לשנת 2006. בשנת 2009 קיבל פרס מיוחד של עמותות החסד על סדרת כתבות העוסקת במצוקתם של ניצולי השואה והקשישים באזור חיפה. בנובמבר האחרון זכה בפרס תכנית האקטואליה הטובה ביותר לשנת 2016 בכנס אילת לעיתונות, על תכניתו ברדיו חיפה.

בשבוע שעבר הצטרף למערך החדשות החדש של ערוץ 20 נועם אמיר, אשר יהיה הכתב לענייני צבא וביטחון. אמיר סיקר בשנים האחרונות את התחום עבור "מעריב".

אלי לוי מסר: "שמח ונרגש להצטרף לערוץ 20. אני מאמין שערוץ 20 מביא איתו קול חדש שטרם נשמע בזירת החדשות הישראלית. אני פוגש כאן, בערוץ 20, אנשי תקשורת וטלוויזיה שחזונם תואם לערכים עליהם גדלתי. בונים כאן משהו ייחודי המדבר לציבור הישראלי, ערכיו ואמונותיו. חשוב לי בהזדמנות זו להודות למנהלי בערוץ 10 ובראשם ליוסי ורשבסקי, גולן יוכפז, אמנון ברקאי וברוך שי".