תיכוניסטים לנתניהו: חזור עם פולארד!

מאות בני נוער חתמו על מכתב הקורא לראש הממשלה לשוב לישראל מוושינגטון כשעמו יהונתן פולארד.

ערוץ 7 , י"ט בשבט תשע"ז

הזדמנות. פולארד
הזדמנות. פולארד
צילום: Lucas Jackson , רויטרס

מאות בני נוער מהגולן ועד אילת חתמו על מכתב הקורא לראש הממשלה נתניהו לשוב לישראל יחד עם יהונתן פולארד.

"כידוע לך, אחינו יהונתן פולארד שוחרר לפני למעלה משנה מהכלא האמריקני, לאחר 30 שנים קשות, תוך הגבלות מחמירות מאוד ועם בעיות רפואיות רבות." כתבו בני הנוער.

"לצערנו למרות שחרורו הוטלו עליו מגבלות קשות כגון ענידת אזיק אלקטרוני בכל שעות היממה, מעצר בית לילי, איסור לעלות לישראל ועוד מגבלות רבות שאין צורך לפרטן." נכתב.

בהמשך המכתב, שהופץ ביוזמת 'מטה הנוער למען פולארד', מבקשים בני הנוער מנתניהו לנצל את ההזדמנות שנוצרה ולדרוש מטראמפ להביא לסיומה המוחלט של הפרשה. "בשנים האחרונות מדינת ישראל בראשותך דרשה וביקשה שוב ושוב מהנשיא לשעבר אובמה שייעתר לחון את פולארד ... אך נדחתה על ידו בתוקף ובאטימות רבה.

כעת, עם בחירתו של הנשיא הטרי דונלד טראמפ, שמשמעותה חלון הזדמנויות חדש שיאפשר את שחרורו הסופי של אחינו יהונתן, ולקראת פגישתך עמו, אנו, בני נוער במדינת ישראל, קוראים לך ומבקשים ממך בכל לשון של בקשה- חזור עם פולארד!".

"אני חושבת שיש הרגשה שפולארד כבר בסדר ואפשר לשחרר, וזה לא נכון!" אומרת שירה שטרית, לשעבר יו"ר הנוער למען פולארד ומיוזמי המכתב. "אמנם המצב השתפר לגמרי אבל אח שלנו נמצא בתנאים לא נורמאלים, ואסור לנו להיות אדישים לכך. אנחנו מבקשים ומתחננים, ביבי, בקש מטראמפ, ועשה כל שביכולתך לעזור ליהונתן".