מנהלת הליגה נערכת לסיום העונה

רגע לפני שהעונה הסדירה מסתיימת ונכנסים למשחקי הפלייאוף בליגת העל בכדורגל, מנהלת הליגה מקיימת חגיגה של ממש עבור האוהדים

נרי וייס , כ"ז בשבט תשע"ז

הצמידים אותם בחרו הקבוצות
הצמידים אותם בחרו הקבוצות
צילום: דוברות מנהלת הליגה

מנהלת ליגת העל בכדורגל למען האוהדים הרבים. העונה הסדירה בליגת העל מתקרבת בצעדי ענק, כשלמעשה עד לסיום העונה והחלוקה לפלייאוף עליון ותחתון נותרו עוד שלושה מחזורים בלבד.

רגע לפני שהעונה הסדירה מגיעה אל סיומה ובכדי להביא עוד אוהדים אל מגרשי הכדורגל, החליטו במנהלת הליגה לחזק את חווית הבילוי עבור האוהדים הרבים.

העונה, סיום הליגה הסדירה מגיעה בתיזמון מושלם עם פורים, ובמנהלת הליגה החליטו לנצל את ההזדמנות שנקרתה בדרכם. המנהלת תפעיל בכל משחק במהלך שלושת המחזורים האחרונים, רצף פעילויות למען האוהדים שיכללו חלוקה של צמידים ממותגים ועמדות איפור לכבוד חג פורים.

במחזורים הקרובים, יחלקו המנהלת והקבוצות לאוהדים צמידים ממותגים הנושאים את הסיסמאות השונות אשר נבחרו על ידי הקבוצות.

"הקשר לאוהדים והדגשת החוויה המשפחתית של כדורגל, מהווים חלק ניכר וחשוב עבור המנהלת", אמר ניר ינקלביץ, משנה למנכ"ל מנהלת הליגות לכדורגל. לדבריו, "אנו סבורים כי הידוק הקשר בין האוהד לכדורגל בכלל ולקבוצתו בפרט, מסייע להרחיב את מעגל האוהדים שמגיעים למגרשים ותורם להעצמת חוויית המשחק. אנו קוראים לאוהדים להגיע למגרשים, לתמוך בקבוצותיהם וליהנות ממגוון הפעילויות שימצאו סביב המשחק במחזורים הקרובים".

בין המסרים אותם בחרו הקבוצות לפרסם על הצמיד אפשר לראות משפטים כמו "מכבי זה אצלי בלב", "אני אוהב אותך בית"ר", "לעולם אנחנו לא נישבר", "אריה ישאג מי לא יירא", ועוד.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il