מתי כדאי להזמין חברת ניקיון לבתים?

מתכננים מעבר דירה בקרוב? עומדים בפני שיפוץ הבית בתקופה הקרובה? כל הטיפים לניקיון בכתבה שלפניכם

תוכן שיווקי , ח' באדר תשע"ז

ניקיון
ניקיון
פלאש 90

מתי כדאי להזמין חברת ניקיון לבתים?

כשאתם נמצאים לאחר שיפוץ, עוברים לבית חדש או רוצים לנקות את ביתכם לפני מכירה, חברת ניקיון לבתים היא הפתרון המתאים ביותר. חשוב לבחור חברה אמינה, וותיקה ומקצועית, כדי ליהנות מניקיון יסודי ואיכותי, ללא כל נזקים.

ניקוי לאחר שיפוץ עם חברת ניקיון לבתים

לאחר שיפוץ ממושך, גם אם נשאר לכם זמן וכוח לניקיון הבית, הלכלוך המאסיבי הכולל צבע, אבק ופסולת, דורש ניקיון ברמה אחרת. חברות הניקיון מספקות לכם צוות מנקים גדול ומיומן, המצויד במכשור מתקדם וחומרים מתאימים, לניקוי לכלוך בכל דרגה שהיא. החברות מציעות לכם חבילות שונות הכוללות מגוון פתרונות כולל פוליש, ניקוי חלונות, תריסים, ארונות, פאנלים ועוד. שימו לב מה כלול בהצעה, איזה אחריות אתם מקבלים ומה הזמן המוערך לסיום הניקיון.

שירות ניקיון מקצועי לבית

כשאתם עוברים לדירה חדשה ורוצים להיכנס אליה כשהיא מבריקה ונעימה או כשאתם רוצים להכין את ביתכם למכירה, חיוני להזמין שירות ניקיון מקצועי. השירות כולל הסרת כתמים מהרצפות, הפאנלים והמשקופים, ליטוש הרצפות, ניקוי ארונות מטבח, אמבטיות, חלונות ועוד. הניקוי היסודי כולל גם חיטוי והדירה נותרת כחדשה, בתוך מספר שעות בלבד.

מעוניינים במרצפות מחודשות ונקיות לאורך זמן

ישנם סוגים שונים של פוליש:

פוליש ווקס –מתאים למשטחי PVC, רצפות טרצו ואבן. זהו הסוג הבסיסי ביותר, המשמש בעיקר עסקים ומקומות ציבוריים. תהליך העבודה כולל קרצוף המשטח ולאחריו ציפוי בווקס - שעווה מיוחדת וטבעית, על מנת לאטום ולהבריק את המרצפות.

פוליש אקרילי – פוליש עמיד ביותר, המתאים לרצפות אבן, שיש, PVC. נועד בעיקר לאזורים ציבוריים ומשרדים ומתבצע על ידי קרצוף עם מכונת פוליש ומריחת שכבה אוטמת של חומר אקרילי על המרצפות, המגן עליהן מפני לכלוך ושריטות.

פוליש קריסטל – פוליש איכותי המתאים לרצפות אבן, טרצו ושיש. זהו פוליש יוקרתי המתבצע בבתי מלון, לובי של בנייני יוקרה ודירות. תהליך העבודה כולל קצוף של הרצפות באמצעות מכונת פוליש והחדרה של חומרים קריסטלים, המשווים לרצפות מראה מבריק ונוצץ כמו מראה.

הכתבה באדיבות קלין שיג – מגוון פתרונות ניקיון בכל הארץ