מלכת היופי חזרה בתשובה

"תחייכו, אתם הילדים של מלך מלכי המלכים, הקדוש ברוך הוא. ברוך שעשני אישה, יום האישה שמח", כתבה מלכת היופי מור ממן.

ערוץ 7 , י"א באדר תשע"ז

מור ממן
מור ממן
צילום: Shaar Yashuv/Flash90

מור ממן רק בת 21, החליטה לנצל את יום האישה הבינלאומי ושיתפה בפוסט אישי ומרגש בעמוד האינסטגרם שלה את תהליך החזרה בתשובה ועל החיבור לבורא עולם.

"אהבה מטורפת לבורא עולם מלך מלכי המלכים. אין יום, דקה, שנייה שאני לא מודה לו ואומרת לו כמה אני אוהבת אותו", כתבה ממן בפוסט. "הוא שומר ומגן עליי, הוא מלווה אותי כבר שישה חודשים בתשובה שלי, נותן לי להבין מה זה להיות אדם טוב ומה זה לאהוב את השם אלוקיך בכל לבבך".

"הוא שולח לי שליחים ונשמות טובות שעוזרות לי ואומרים לי את המילה הנכונה. הוא פותח לי דלתות בעסקים ובחיים האישיים והוא ממלא אותי באושר שלא נגמר. תחייכו ,אתם הילדים של מלך מלכי המלכים, הקדוש ברוך הוא. ברוך שעשני אישה ,יום האישה שמח".

"אני שומרת שבת והולכת שלוש פעמים בשבוע לשיעורי תורה ולבית הכנסת. אני עכשיו בברזיל ואני לא בבגד ים או מעלה תמונות בבגד ים. אמנם הייתי חילונית, אבל תמיד הייתה לי זיקה לדת. התחלתי להתקרב לדת כי הרגשתי שיש לי הכל בחיים האלה ואין לי כלום. אני מרגישה אושר אמיתי שלא תלוי בדבר ונכנסתי שותפה בחברת קוסמטיקה אמריקאית. יש לנו כ-20 סניפים ב-11 מדינות באמריקה ובימים אלה אנחנו מתרחבים גם לברזיל ועוד מדינות. הקרבה לשם עושה לי טוב, כי הדת בעצם מלמדת אותך להיות בן אדם יותר טוב".

A post shared by @mormaman3007 on Mar 8, 2017 at 2:51am PST