מסתנן מאריתריאה ניסה לאנוס קשישה

יונס ברהה, מסתנן מאריתריאה, הואשם כי ניסה לאנוס קשישה בתל אביב תוך כדי גרימת חבלה גופנית והתעללות.

ערוץ 7 , י"ד באדר תשע"ז

מסתנן מאריתריאה ניסה לאנוש קשישה
מסתנן מאריתריאה ניסה לאנוש קשישה
צילום: אייסטוק

כתב אישום חמור הוגש הבוקר (יום א') לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד יונס ברהה, מסתנן מאריתריאה בן 29, בגין ניסיון אונס תוך גרימת חבלה גופנית והתעללות בקשישה בת 80.

מכתב האישום עולה כי בתחילת החודש צעדה הקשישה בעיר תוך כדי שהיא מסתייעת בעגלה ליציבות הליכתה. הנאשם ניגש אליה, דחף אותה וחטף מידיה את העגלה. הקשישה קראה לעברו "תביא את העגלה", אבל ברהה התקרב אליה והיכה אותה באגרופים.

מעוצמת המכות הקשישה נפלה על הרצפה ובעודה שרועה על הקרקע, גרר אותה למקום נסתר בפינת הרחוב ווידא שאיש אינו צופה במתרחש ושם ניסה לבצע את זממו.

הוא חדל ממעשיו רק כשהבחין בשוטרים שהגיעו למקום. הוא נמלט מהזירה, אולם לאחר מרדף רגלי קצר נעצר. כתוצאה מהתקיפה נגרמו למתלוננת חבלות רבות, בהן שבר ביד ימין, סימני חבלה על שתי הלחיים, סימני חבלה בחזה, מתחת לבית השחי, בחלק העליון של היד ובמצח, פצע במרפק יד שמאל ובעוד מקומות בגופה.

"הנאשם בחר לסיפוק יצריו המיניים בקורבן קל טרף, אישה קשישה, המתקשה בהליכתה, תוך ניצול מכוער של מגבלת גילה ומצבה הגופני. המשיב לא חס עליו והפיל אותה במכות אגרוף על הרצפה, גרר אותה על פני הקרקע לפינת רחוב, ושם ללא רחם היכה את גופה באכזריות תוך שהוא מוריד את מכנסיה ומתכוון לאנסה", נאמר.