בני סכנין תומכת בבית"ר ירושלים

אחרי הפחתת שתי הנקודות בגין קריאות גזעניות, תמיכה מפתיעה לבית"ר - יו"ר סכנין חתם על מכתב המבקש לבטל את עונשם של הירושלמים

נרי וייס , כ"ב באדר תשע"ז

אלי טביב וניר ברקת. הירושלמים מקבלים תמיכה מפתיעה
אלי טביב וניר ברקת. הירושלמים מקבלים תמיכה מפתיעה
צילום: פלאש 90

פחות משבוע לאחר שנפסק כנגדה עונש של הפחתת שתי נקודות ממאזנה בגין קריאות גזעניות של אוהדיה, מקבלת בית"ר ירושלים תמיכה מכיוון לא צפוי ומפתיע.

היום (שני) הגישו במועדון הירושלמי את ערעורם כנגד החלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל בדבר הפחתת שתי נקודות ממאזנם, לבית הדין העליון, זאת באמצעות עורך הדין רוני מוזסון.

בערעור שהגישו הירושלמים, ציינו אלה מלבד העובדה כי תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, דרש שלא להפעיל את העונש על תנאי של הפחתת הנקודות ממאזנם בדיון בשבוע שעבר, גם את כל הנעשה מצידו של הבעלים הירושלמי אלי טביב והמועדון כולו במסגרת מאבקם ומלחמתם באלימות ובגזענות ביציעיהם.

לא רק זאת, אלא שאל ערעורם צירפו גם הירושלמים מסמך נוסף, חתום בידי שבעה ראשי קבוצות בליגת העל בכדורגל התומכים בהחזרת הנקודות שהופחתו ובביטול העונש.

אל יענקל'ה שחר, הבעלים של מכבי חיפה ואיזי שרצקי, הבעלים של קריית שמונה הצטרפו גם האחים ניסנוב מראשי הפועל ת"א, סתיו שחם מהפועל כפר סבא, מיטש גולדהאר ממכבי ת"א ואלונה ברקת מהפועל באר שבע.

התמיכה המפתיעה ביותר הגיעה מכיוונה של היריבה המושבעת, בני סכנין, כשיו"ר המועדון מוחמד אבו-יונס חתם על המכתב אף הוא, על אף שסכנין היא המרוויחה הגדולה מהורדת הנקודות של הירושלמים. במכתבם ציינו ראשי הקבוצות כי מאחר שמדובר ברגעים המכריעים של העונה ובשלבי המאני-טיים, יש להחזיר את הנקודות שהופחתו ממאזנה של בית"ר, זאת בכדי לאפשר לעקרון הספורטיביות להכריע את העונה כולה.

ההערכות הן שבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל יחזיר את שתי הנקודות שהופחתו, ובכך בית"ר תתקרב מרחק 5 נקודות ממכבי פתח תקווה, שנמצאת במקום השלישי שמוביל לאירופה בסיום העונה.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il