בית"ר ירושלים לטובת אוהדיה הדתיים

משחקה של הקבוצה הירושלמית מול מכבי חיפה במוצאי השבת הבאה שובץ לשעה 19:30, דקות לפני צאת השבת. במועדון פנו בבקשה: הזיזו את השעה

נרי וייס , כ"ה באדר תשע"ז

אוהדי בית"ר ביציע.(ארכיון)
אוהדי בית"ר ביציע.(ארכיון)
צילום: באדיבות האתר הרשמי של הקבוצה

השבוע פרסמה מנהלת הליגות בכדורגל את לוח המשחקים המלא לארבעת המחזורים הקרובים.

במנהלת ציינו כי מלאכת שיבוץ המשחקים הייתה קשה וכמו תמיד, לא כולם יהיו מרוצים מכך, כשאלה התחשבו בקבוצות המשחקות בחצי גמר גביע המדינה, מועדי ישראל ועוד שלל אירועים המצריכים את התחשבותם.

מאחר שבית"ר ירושלים תשחק מול מכבי ת"א בחצי גמר גביע המדינה בכדורגל ביום רביעי שבעוד שבועיים, ולאחר בקשותיהן של שתי הקבוצות לקבל מספר ימי מנוחה לפני משחק הגביע ביניהן, החליטו במנהלת הליגות ובזכיין השידור, ערוץ הספורט, לקיים את שני משחקי הליגה של הקבוצות במוצאי השבת הבאה.

משמע, משחק העונה בין מכבי ת"א להפועל באר שבע יתקיים באותו היום עם משחקה של הקבוצה הירושלמית נגד מכבי חיפה. בשל כך הוחלט כי משחקה של בית"ר בחיפה יתקיים בשעה 19:30, דקות ספורות לפני צאת השבת.

לאחר פניות רבות של אוהדים דתיים ושומרי מסורת, הבוקר (חמישי) שלח אלי טביב בקשה למנהלת הליגות בכדורגל ולזכיין השידור להזיז את שעת פתיחת המשחק, זאת בכדי להתחשב בקהל האוהדים האדוק של הקבוצה.

"בעלי המועדון אלי טביב הנחה את הנהלת הקבוצה לשלוח הבוקר בקשה למנהלת הליגות בכדורגל ולזכיין השידור כדי להזיז את שעת פתיחת המשחק במסגרת המחזור השני של משחקי הפלייאוף העליון מול מכבי חיפה ב-1.4.17", נכתב בהודעת המועדון. "שעת המשחק נקבעה ל-19:30 ואילו השבת תצא ב-19:36 ולכן, לטובת ציבור אוהדינו שומר השבת נודה כי הבקשה אכן תתקבל כדי שיוכלו להגיע למשחק או לכל הפחות לצפות בו".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il