ניסיון דריסה סמוך לבניין הקפיטול

קולות ירי נשמעו סמוך לבניין הקפיטול בוושינגטון לאחר שאדם ניסה לדרוס שוטרים במקום. המשטרה פינתה אזרחים רבים מהרחובות הסמוכים.

ערוץ 7 , ב' בניסן תשע"ז

וושינגטון
וושינגטון
Thinkstock

כלי תקשורת אמריקניים דיווחו היום (רביעי) על מספר קולות ירי שנשמעו סמוך לבניין הקפיטול שבוושינגטון לאחר שאדם ניסה לדרוס שוטרים במקום.

ככל הנראה בן אדם אחד נורה ונפגע באירוע, ועד כה לא ידוע האם מדובר בגבר או באישה. בניין הקפיטול - בית המחוקקים של ארה"ב, נמצא תחת הסגר. המשטרה פינתה אזרחים רבים מהרחובות הסמוכים.

אתמול התגלתה חבילה חשודה ליד שטח הבית הלבן. רחובות המובילים לבית הלבן נסגרו לתנועה והאזור הוכרז שטח סטרילי. עיתונאים ואורחים הוצאו מהמדשאה הצפונית של הבית הלבן. רק לאחר בדיקת המעטפה על ידי השירות החשאי הוחלט לחזור לשגרה.

שלשום בשעה 2:15 לפנות בוקר נעצרה אישה לאחר שטיפסה על גדר המקיפה את בניין האוצר, הסמוך לבית הלבן. זו היתה הפעם השלישית בימים האחרונים שבו נעצרה האישה בת ה-38 ממדינת וושינגטון שבמערב ארה"ב, מרסי אנדרסון ווהל.

היא נעצרה בפעם הראשונה ביום שלישי שעבר אחרי שניסתה לדלג מעל גדר הבית הלבן. היא הסתבכה, שרוכי נעליה נתפסו בגדר, והיא נותרה תלויה באוויר עד שחולצה ע"י אנשי השירות החשאי.