"הרדיו - צוואה של מרן; לא אמכור"

בשיחה עם עובדי התחנה הבהיר בעליו של רדיו 'קול ברמה' כי אין בכוונתו למכור את התחנה. "הרדיו הזה לא למכירה כל זמן שאני בחיים", אמר

בן שאול , ו' בניסן תשע"ז

קול ברמה
קול ברמה
צילום: קול ברמה

למרות הפרסומים השונים לפיהם גורמים המקורבים ליו"ר ש"ס השר אריה דרעי מנסים לרכוש את "התחנה הסוררת" 'קול ברמה', צבי עמאר, הבעלים של התחנה, מבהיר כי הוא אינו מעמיד את התחנה למכירה ואינו מתכוון לעשות זאת כל עוד הוא בחיים.

"נחתתי אתמול בארץ וכבר קיבלתי שתי הצעות לרכישת הרדיו במחיר כפול ומכופל", סיפר עמאר ביום חמישי האחרון במהלך טקס 'הרמת כוסית' עם כל עובדי קול ברמה במסעדת 'מיגו' ברעננה.

לדברי עמאר, "הרדיו הזה הוא עבורי צוואה של מרן ואני מודיע שהרדיו הזה לא למכירה, כל זמן שאני בחיים. אנחנו מוכרים במחירים של פי שניים ופי שלושה מהמתחרים, ואין לנו מקום לעוד פרסומות. יש לנו עוד הפתעות גדולות בדרך".

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי וכך שאר שרי וחברי הכנסת של המפלגה מסרבים להתראיין בתחנת 'קול ברמה' בטענה כי היא אינה ממושמעת לגדולי ישראל.

לאחרונה אף הרב בעדני, חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס, שבמשך שנים פיקח רוחנית על התחנה, הסיר ידו ממנה מטעמים דומים. בתחנת 'קול ברמה' הממשיכים מנגד לטעון לרדיפה על רקע פוליטי.